1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Örgü Patik Modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

örgü patik modelleri örgüpatikmodelleri [​IMG]

Örgü Patik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler İçin Örgü Babet Patik Modelleri

Bebekler İçin Örgü Babet Patik Modelleri

patık modellerı örgü babet yapılışı bebek babet yapılışı patik modelleri bebek patik yapımı Kız bebeklerin minik ayaklarına özel birbirinden şirin babet patik modellerini ve açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyorum.İster hediyelik örün isterseniz kızınız yada bir yakınınız için örün.Hadi bakalım hamarat hanımlar şimdiden size kolay gelsin:) Yapılışı : Tabana ölçüsü kadar zincir çekilir....
  2. Tunus işi örgü patik modelleri

Tunus işi örgü patik modelleri

Tunus işi örme örgü patik modelleri var mı yapılışı ve resimleride olursa minnettar kalacağım kızlar.
  3. Yeni patik örgü modelleri en güzelleri

Yeni patik örgü modelleri en güzelleri

patik örnekleri örgü patik modelleri yeni Kış aylarında özellikle ev gezmelerinde ideal olan örgü patikler, adeta ayakkabıları andırıyor Melek'lerim, hatta kıyafetinize uygun giyindiğinizde şık bir kombin elde edebiliyorsunuzda :):) Neyse diyor ve sizlere yılın en yeni ve en güzel patik modellerini sunuyoruz :)
  4. Değişik Örgü Patik Modelleri Ayaklarınıza İyi Gelecek Modeller

Değişik Örgü Patik Modelleri Ayaklarınıza İyi Gelecek Modeller

Değişik Örgü Patik Modelleri- Ne demişler ayaklarını sıcak tut, başını serin, gönlünü ferah tut, düşünme derin :) Gam kederi geçtim ama vücudumuzda önemli bir bölgedir ayaklarımız. Ninem hep der ki ayaklarına terlik giy evladım. Bir bildiği var kadıncağızın işte. Tüm hastalıklar ayaktan gelir derler. Doğrudur aslında atasözünden de anlaşıldığı üzere atalarımız da bilmiş ve boşuna...

Sayfayı Paylaş