Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  örgüden yılan yapımı farklı amaçlar için kullanılabilir (tehlikesiz) :))

  Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  örgüden yılan yapımı çoraptan yılan yapımı < Konu Resmi..>  Malzemeler: 2 renk iplik,uygun şiş,gözler için aksesuar.
  Yapılışı: Örgüye 10 ilmek başlayın. sağ ve sol yandan 1 er artırarak 20 sayı olana kadar haroşa örgü ile devam edin. daha sonra sağ ve soldan 1 er eksilterek 10 sayıya kadar düşelim. diğer ipliği bağlayarak önce artırıp sonra eksilterek atkıyı uzunca örelim. en son kuyruk kısmına birinci ipi ekleyelim 10 sayıdan 20 ye artırıp daha sonra 1 ilmek kalana kadar iki yandan yine 1 1 eksiltelim. gözlerle süsleyelim. isterseniz kırmızı kumaştan yada iplikten yılan dilide yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

  __________________


   
örgüden yılan yapımı farklı amaçlar için kullanılabilir (tehlikesiz) :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kullanılabilir bir mutfak için öneriler

  Kullanılabilir bir mutfak için öneriler

  Eğer mutfağa girdinizde içinizi sıkıntı basıyorsa bir sorun var demektir. Mutfağınızı daha ferah ve kullanışlı hale getirmek elinizde. İşte size mutfak dekorasyonu için pratik öneriler Mutfak ile oturma bölümü arasında hem mutfak tezgâhı hem de yemek masası olarak kullanılabilecek, alt kısmı depolama işlevi ören bir ayırıcı kullanabilirsiniz. Dekoratif, açık raflar kullanılabileceği gibi...
 2. Amaç

  Amaç

  Madde 1 - Bu Kanunun amacı, işçilerin ve işverenlerin karşılıklı olarak ekonomik ve sosyal durumlarını ve çalışma şartlarını düzenlemek üzere, toplu iş sözleşmesi yapmalarının, uyuşmazlıkları barışçı yollarla çözümlemelerinin ve grev ve lokavtın esaslarını ve usullerini tespit etmektir.
 3. Bebeğinize oynaması için örgüden yumuşacık bir kardan adam yapın

  Bebeğinize oynaması için örgüden yumuşacık bir kardan adam yapın

  Baş kısmından başlayıp devamında gövdeye devam ederek tek parça olarak kardan adamı ördük. Merserize ip ile sık iğne şeklinde ördük. Bere ve atkısını ayrıca örüp üzerine diktik. Düğmelerle süsledik tombik kardan adamımızı. Son olarak da burun, göz ve ağız yaparak tamamladık. Kardan adamımız yaklaşık olarak 11cm boyunda. alıntı
 4. yılan

  yılan

  bence gerçek olabilir
 5. yılan yağını ne için kullanabilirim

  yılan yağını ne için kullanabilirim

  Bir arkadaşım bana yılan yağı getirdi saçlarına iyi gelir dedi ama nasıl kullanacağımı bilemedim şimdi.Kullanan varsa yardımcı olabilirmi lütfen?

Sayfayı Paylaş