Etiketler:
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Gencebay - Hayat Devam Ediyor

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Üzülme kahretme kaybettin onu diye Kendini yok etme artık yok diye
    Yazıktır canına ömrüne yazık
    Hediye tanrıdan bu can hediye

Baksana yaşamak tüm güzelliğiyle devam ediyor
    Herşeye ağlamak insana ömrü haram ediyor
    Üzülme kahretme ağlama
    Hayat devam ediyor

Çıkmaz bir sokağa giripte kalsanda
    Pişmanlık duyduğun bir hata yapsanda
    Ümitler bizimdir çareler bizim
    Gönülden çok derin yaralar alsanda

Baksana yaşamak tüm güzelliğiyle devam ediyor
    Herşeye ağlamak insana ömrü haram ediyor
    Üzülme kahretme ağlama
    Hayat devam ediyor

Orhan Gencebay - Hayat Devam Ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay

Orhan Gencebay

Biyografisi Orhan Gencebay'ın yaşamında iki doğum tarihi vardır... Birincisi 1944 yılının 4 Ağustos'unda sıcak bir öğle vakti ilk soluk. İkincisi ise müziği kanında,duygularında solukladığı an. Müzik yaşantısına altı yaşlarında babasının "eğlensin" diye aldığı mandolin ve kemanı çalarak başladı. Bunlar daha çok batı aletleriydi. Hocası viyolanistti, çok iyi öğrenim...
  2. Orhan Gencebay - Gurbet

Orhan Gencebay - Gurbet

orhan gencebay notalari orhan gencebay notaları şarkı notaları gurbet nota şarkıları Gurbet elde hasta düstüm aglarim Su gönül kahrini cekemez oldum Acilmis yarama ates baglarim Ask sirrini yare acamaz oldum Bir güzelin mecnunuyum Sel basti ovami yikildi bendim Derdimi bilmiyom ben kendi kendim Dert ile sevdigim icin secemez oldum Kaslarin keman kiprigin oktur Bilinmez derlerim sayisi coktur...
  3. Orhan Gencebay - Eyvallah

Orhan Gencebay - Eyvallah

Ona eyvallah, buna eyvallah Boyun eğmekten bıktım illallah Her şeyde son durak, sanki ben miyim Eyvallah etmeye artık eyvallah Elveda bahtımı yazan dertlere Mutluluk rüyamı bozan ellere Beni senden eden acı dillere Kıyamete kadar dedim eyvallah İstemem namertten bir damla çare Olsam da ömrümce ben bir biçare Yalanlar dolanlar koydu bu hale Nerde bile etmem eyvallah Eyvallah mutsuzluk...
  4. Orhan Gencebay - Eyvah

Orhan Gencebay - Eyvah

Bu dünyada bir kötüye Kul olmuşsan canım diye eyvah Akan yaşı kaderinden Bekliyorsan siler diye eyvah Gerçekleri yalanlardan Ayırıp da görmediysen eyvah Dünyanın her nimetinden Bir payın var almadıysan eyvah Sevgi nedir tatmadıysan Bir ot gibi yaşadıysan Bir güzele mecnun olup Aşk derdini sarmadıysan Bilmediysen tatmadıysan Sevmediysen eyvah Kim diyorsa bahtım kara Hiç kapanmaz böyle yara...
  5. Orhan Gencebay - Elhamdülillah

Orhan Gencebay - Elhamdülillah

Biz de canız insanız billah Doyduk derde Elhamdülillah Geçti yıllar geldi geriye Ettiklerin günahtır vallah Ne dedim de darıldın bana Ben affetsem etmez Allah Doyduk doyduk derde doyduk Aşk dediler seni bulduk Sevdik yandık Elhamdülillah Doyduk doyduk aşka doyduk Doyduk doyduk derde doyduk Hamdık piştik Elhamdülillah Anlayana sivrisinek saz Anlamayana davul zurna az Rabbin bize pay...

Sayfayı Paylaş