Etiketler:
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Gencebay - Hayatım Değişti

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Gözlerimden anla sevgilim Ben seni çok seviyorum
    Canımdan bir parça gibi
    Gerçek aşkı yaşıyorum

Bitmeyen sevgiyi tattım seninle
    Gönlümün dertlerini yaktım seninle
    Mutluluğu sen verdin bana sevgilim
    Hayatım değişti bak seninle

Seni birgün görmesem bile
    İnanki çok özlüyorum
    Mutluluğun kollarında
    Gerçek aşkı taşıyorum

Bitmeyen sevgiyi tattım seninle
    Gönlümün dertlerini yaktım seninle
    Mutluluğu sen verdin bana sevgilim
    Hayatım değişti bak seninle

Orhan Gencebay - Hayatım Değişti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay

Orhan Gencebay

Biyografisi Orhan Gencebay'ın yaşamında iki doğum tarihi vardır... Birincisi 1944 yılının 4 Ağustos'unda sıcak bir öğle vakti ilk soluk. İkincisi ise müziği kanında,duygularında solukladığı an. Müzik yaşantısına altı yaşlarında babasının "eğlensin" diye aldığı mandolin ve kemanı çalarak başladı. Bunlar daha çok batı aletleriydi. Hocası viyolanistti, çok iyi öğrenim...
  2. Orhan Gencebay - Ne Değişti

Orhan Gencebay - Ne Değişti

Ne değişti benden sonra, aşk mi değişti Sığamadım şu gönlüne, bilmem ne işti Ben aşkımı yere göğe sığdıramazken Sen öyle bir yere gittin ki o ne gidişti Duydum ki için için ağlıyormuşsun Ayrılığı kadere bağlıyormuşsun Gülüşümü sevişimi sıcak busemi Gezdiğim yerlerde arıyormuşsun Çok değişti senden sonra, her şey değişti Sayende bir yeni Leyla-Mecnun yetişti Sen anılar albümünde yerini...
  3. Orhan Gencebay - Gurbet

Orhan Gencebay - Gurbet

orhan gencebay notalari orhan gencebay notaları şarkı notaları gurbet nota şarkıları Gurbet elde hasta düstüm aglarim Su gönül kahrini cekemez oldum Acilmis yarama ates baglarim Ask sirrini yare acamaz oldum Bir güzelin mecnunuyum Sel basti ovami yikildi bendim Derdimi bilmiyom ben kendi kendim Dert ile sevdigim icin secemez oldum Kaslarin keman kiprigin oktur Bilinmez derlerim sayisi coktur...
  4. Orhan Gencebay - Gitme

Orhan Gencebay - Gitme

Gitme gitme darılıp gitme Gitme gitme gücenip gitme Gelişin yaşamak kadar güzel bana Gidişin ecel sanki Bu gönül ikimize de yeter sakin beni senden etme Ömrümce beklerim neden gelen sen olunca Her derde gülerim veren sen olunca Dünya her gülüşünle yeniden doğacaktı Gelen sen seven sen olunca En kötü günümüz böyle olsun Sarıl bana sevgilim Kader bizden yana artık güven ola Gül sevgilim...
  5. Orhan Gencebay - Eyvah

Orhan Gencebay - Eyvah

Bu dünyada bir kötüye Kul olmuşsan canım diye eyvah Akan yaşı kaderinden Bekliyorsan siler diye eyvah Gerçekleri yalanlardan Ayırıp da görmediysen eyvah Dünyanın her nimetinden Bir payın var almadıysan eyvah Sevgi nedir tatmadıysan Bir ot gibi yaşadıysan Bir güzele mecnun olup Aşk derdini sarmadıysan Bilmediysen tatmadıysan Sevmediysen eyvah Kim diyorsa bahtım kara Hiç kapanmaz böyle yara...

Sayfayı Paylaş