Etiketler:
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Gencebay - Sevme Bensiz

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Bensiz bensiz Sevme bensiz sevilme bensiz
    Gülme bensiz ağlama bensiz
    Sensiz sensiz
    Allah'ım almasın bu canımı sensiz

Seni çok seviyorum
    Sevmeni istiyorum
    Yaşayamam ki sensiz

Yağmurlar rüzgarlar
    Benim göz yaşlarım senin nefesindir
    Bir toz gibi savrulsam önünde
    Akıp gitsem göz yaşlarımın selinde
    Rahmetindir

Ben sensiz yarım yarım kalırım
    Ben sensiz dilim dilim olurum
    Ben sensiz elinde sonunda kaybolurum
    Bulunamam ki sensiz

Orhan Gencebay - Sevme Bensiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Yokluk

Orhan Gencebay - Yokluk

Ben Yokluğu yalnız bende sanırdım Meğerse ne yokluk çekenler varmış Derdimi herkesten aman fazla sanırdım Yoklukla yaşarken ölenler varmış Derdimi herkesten aman fazla sanırdım Yoklukla yaşarken ölenler varmış Ey gönlüm sen benden neler istiyorsun Mutluluk yetinmektir bunu bilmiyorsun Neden şu haline şükür etmiyorsun İsyan ediyorsun Görmedin mi dünya hırsın kurbanıdır Sende mi hırsla malum...
  2. Orhan Gencebay - Nerede

Orhan Gencebay - Nerede

Beni ne benden sor nede neşeden Beni bilmek istersen sor aşk ve çileden Dil kötü söylerse gönül kırılır Kırma sakın bir hasretin aşığım ben Sevmenin zamanı geldi geçiyor Bulamadım bir seveni canı gönülden Nerede nerede Gönlümün Leyla'sı nerde Nerede nerede Belalım nerde Mutluluk sevince ele geçendir Gülmeyi bilen sevgiye kıymet verendir Şu koca dünyanın nesi var başka Bedbaht olanlar...
  3. Orhan Gencebay - Kahrolayım

Orhan Gencebay - Kahrolayım

Hergün seni düşünüpte içmiyorsam kahrolayım Gözyaşımla dolup dolup taşmıyorsam kahrolayım Değişmem seni dünyaya hem ezeli hemde beri Hala seni ilk gün gibi sevmiyorsam kahrolayım Yine seni ilk aşk gibi sevmiyorsam kahrolayım Geceleri düşlerimde gündüzleri hayalimde Işık gibi gözlerimde görmüyorsan kahrolayım Seni bir an unuttuysam Başka sevgili bulduysam Canımdan çok sevmiyorsam...
  4. Orhan Gencebay - Eyvallah

Orhan Gencebay - Eyvallah

Ona eyvallah, buna eyvallah Boyun eğmekten bıktım illallah Her şeyde son durak, sanki ben miyim Eyvallah etmeye artık eyvallah Elveda bahtımı yazan dertlere Mutluluk rüyamı bozan ellere Beni senden eden acı dillere Kıyamete kadar dedim eyvallah İstemem namertten bir damla çare Olsam da ömrümce ben bir biçare Yalanlar dolanlar koydu bu hale Nerde bile etmem eyvallah Eyvallah mutsuzluk...
  5. Orhan Gencebay - Elhamdülillah

Orhan Gencebay - Elhamdülillah

Biz de canız insanız billah Doyduk derde Elhamdülillah Geçti yıllar geldi geriye Ettiklerin günahtır vallah Ne dedim de darıldın bana Ben affetsem etmez Allah Doyduk doyduk derde doyduk Aşk dediler seni bulduk Sevdik yandık Elhamdülillah Doyduk doyduk aşka doyduk Doyduk doyduk derde doyduk Hamdık piştik Elhamdülillah Anlayana sivrisinek saz Anlamayana davul zurna az Rabbin bize pay...

Sayfayı Paylaş