1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Gencebay - Unutulmaz

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Ne seni buldum nede senle geçen bir bahar Gönlüm hala kıştadır her gün yağmurlar yağar Hasar yapmıyor artık en deli fırtınalar
    Bir sır oldu gönlüme sen ve senden kalanlar

Unutulmaz unutulmaz hatıralar hatıralar
    Unutulmaz unutulmaz o anılar yaşananlar
    Ben hala ilk gün gibi anılarla yaşıyorum
    Kapanmayan yaraların izlerini taşıyorum

Her doğan gün bir ümit her ümitten gün batar
    Gönlüm yangın yeridir düştüğü yerleri yakar
    Her nefeste bir acı dertlerime dert katar
    Ne bir ömre sığmıyor sen ve senden kalanlar

Orhan Gencebay - Unutulmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay

Orhan Gencebay

Biyografisi Orhan Gencebay'ın yaşamında iki doğum tarihi vardır... Birincisi 1944 yılının 4 Ağustos'unda sıcak bir öğle vakti ilk soluk. İkincisi ise müziği kanında,duygularında solukladığı an. Müzik yaşantısına altı yaşlarında babasının "eğlensin" diye aldığı mandolin ve kemanı çalarak başladı. Bunlar daha çok batı aletleriydi. Hocası viyolanistti, çok iyi öğrenim...
  2. Orhan Gencebay - Yarabbim

Orhan Gencebay - Yarabbim

Yarabbim sen büyüksün Yarabbim sen görürsün Durdur geçen zamanı kulların gülsün Bütün saatler dursun Dert rüzgarları sussun Aşk güneşi bahtıma gülerek doğsun Şimdi aşk zamanıdır Aşk ömrün baharıdır Bırak sarhoş olalım Meyler aşk şarabıdır İçtiğim aşk şarabıdır Mevsim bahar olunca Aşk gönüle dolunca Sevenler kavuşunca Yaşamak ne güzel Senden uzak yaşamak İnan yaşamak değil Aşkı anlatan...
  3. Orhan Gencebay - Hayatım Değişti

Orhan Gencebay - Hayatım Değişti

Gözlerimden anla sevgilim Ben seni çok seviyorum Canımdan bir parça gibi Gerçek aşkı yaşıyorum Bitmeyen sevgiyi tattım seninle Gönlümün dertlerini yaktım seninle Mutluluğu sen verdin bana sevgilim Hayatım değişti bak seninle Seni birgün görmesem bile İnanki çok özlüyorum Mutluluğun kollarında Gerçek aşkı taşıyorum Bitmeyen sevgiyi tattım seninle Gönlümün dertlerini yaktım seninle...
  4. Orhan Gencebay - Gönül Nikahı

Orhan Gencebay - Gönül Nikahı

İlk görüşte başlar kalplerde telaş, Çok erken kıyılır gönül nikahı, Sevgini yudumlar,göz yavaş yavaş, Bakarken kıyılır gönül nikahı. Düşürür sevdaya yaşı onüçü, Tanımaz günahı kanunu suçu, Gururun belini sevginin gücü, Bükerken kıyılır gönül nikahı. Neler uydurursun gör daha neler, Nice mazeretler ne bahaneler, Kederli gözlerde billur taneler, Dökerken kıyılır gönül nikahı. Alnında sevecek...
  5. Orhan Gencebay - Gönül Fırtınası

Orhan Gencebay - Gönül Fırtınası

orhan gencebay gönül fırtınası orhan gencebay gücüm yetmiyor Dökülen her yaprak bir ömür gibi, Gidipte dönmeyen güne benziyor, Sen gittin gideli kaç mevsim geçti, Ağaran saçlarım kara benziyor, Sevgilim,Sevgilim... Gönül fırtınası katmış önüne, Sürüklüyor beni meçhul bir yöne, Izdırap kadehim gözyaşımla dolu, Hasretten öleceğim güzel yüzüne, Sabır aşka kar etmiyor, Ne olur dön artık, Aşka...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş