Etiketler:
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Orhan Gencebay - Zamansız Rüzgar

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Gidiyorsan dönmek de var kalmak da var Ölmekte var
    Bir busecik ver de git sonra pişman olmak da var
    Korkuyorum ayrılıktan
    Sefil olup tükenmek var
    Zamansız bir rüzgar esti
    Ayırdı bak ikimizi
    İkimizde candan geçtik
    Bilemedik derdimizi derdimizi

Doya doya saramadık aşkımızı Yalnızlığın acısını aşka hasret olan bilir
    Yalnızlığın acısını dosta hasret olan bilir
    Ayrılığın belasını aşık olup seven bilir
    Ayrılığın belasını benim gibi seven bilir
    Aşkımızın kaderini allah bilir
    Zamansız bir rüzgar esti ayırdı bak ikimizi
    İkimizde candan geçtik
    Bilemedik derdimizi derdimizi
    Doya doya saramadık aşkımızı

Orhan Gencebay - Zamansız Rüzgar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Ziyankar

Orhan Gencebay - Ziyankar

Harcadım ömrümü hep senin için Sevilmek bir hayal sevmemek ziyan Ettiğim duadan ümide kadar Döktüğüm gözyaşım, nefretim ziyan Yaradan doğ demiş ben de doğmuşum Bir gönle gir demiş seni bulmuşum Ne yazık sayende sefil olmuşum İbret-i alemim, girmemek ziyan Ömrümden çaldığın zamana yazık Uğrunda verdiğim son nefes ziyan Bilirim bu dünya sensiz yaşanmaz Sensiz, bir dert ile güne...
  2. Orhan Gencebay - Yokluk

Orhan Gencebay - Yokluk

Ben Yokluğu yalnız bende sanırdım Meğerse ne yokluk çekenler varmış Derdimi herkesten aman fazla sanırdım Yoklukla yaşarken ölenler varmış Derdimi herkesten aman fazla sanırdım Yoklukla yaşarken ölenler varmış Ey gönlüm sen benden neler istiyorsun Mutluluk yetinmektir bunu bilmiyorsun Neden şu haline şükür etmiyorsun İsyan ediyorsun Görmedin mi dünya hırsın kurbanıdır Sende mi hırsla malum...
  3. Orhan Gencebay - Sen

Orhan Gencebay - Sen

Sen, sen, sen... Sen derdim de neşem de sen Öyle tatlı bir belasın Ne gerçeksin ne yalansın Ağlatırken güldürürsün Derde neşe katarsın Sen ne tatlı bir belasın Hem meleksin hem şeytansın Ağlatırken güldürürsün Derde neşe katarsın Aşık olmam derken, Büyük konuşmuşum Farkında olmadan canım Ben sana aşık olmuşum Sen, sen, sen Söyle aşk mı bela mısın sen Her bakışın bin hadise Her sözün...
  4. Orhan Gencebay - Hasret Rüzgarı

Orhan Gencebay - Hasret Rüzgarı

Hasret rüzgarı,hasret rüzgarı, Hesret kıydı aşkımın nikahı, Kimi gün bir ümit, Kimi gün bir acı, Bir buruk teselli, hasret rüzgarı, Çılgınca esiyor, Hasret rüzgarı, Hasret rüzgarı,hasret rüzgarı,hasret rüzgarı, Hesret kıydı aşkımın nikahı, Esti gönlüme verdi efkarı, Yine kapandı aşkımın yolları, Araya sen koydun bu ayrılıkları, Aklıma sen koydun bu çılgınlıkları, Kimi gün bir ümit, Kimi...
  5. Orhan Gencebay - Hangi Rüzgar

Orhan Gencebay - Hangi Rüzgar

Hangi rüzgar attıysa seni benden uzağa Elbet yollarımızı bir eder dedim Düştüm bir tanem düştüm çile denilen ağa Belki kurtarır diye seni bekledim seni bekledim Sensiz kaçıncı gurbet akşamıdır bu Bu ne yalnızlıktır ki bu ne yalnızlıktır ki Kendim kendimi bulamadım Güneş kızıl grupla ışıkladıkça ufku Daldığım rüyadan doğrulamadım Güneş kızıl grupla ışıkladıkça ufku Daldığım rüyadan...

Sayfayı Paylaş