Orkide'nin Sor Öğren Servisi

önce ilk soruna cevap virem yafri valla her zaman ver anam toprağa götürecen karıncalar girecek o yuzden hayatını dolu dolu yaşa somut örnk dersen ben hahah yeterlimi 2. sorunuda deyem anacım havlu seçmekte ne var bende bi havlu var mesela baya ince he bakın bayanlar ince havluıları tercih edin kırmızı mor beyaz olsun vücudu sarıyo hatlar fena ortaya çıkıo ha

Ben malımı bilmez miyim :n028::n028:iha:iha:iha:

Orkidecim canım ablacım benimde bir sorum olacaktı... Acaba ne zaman vermeli ve hangi havlu kullanılmalı sorularına verdiğin cevaplardan sonra bende şunu sormak istedim... Verirken nasıl verilmelii.. Nerde verilirse daha iyi olur ???

anaammmmmmmmmm sorun harika hemen yanıt verem yafrim lililililil valla nasıl vermeli demişsin nasıl istersen öle ver hangı şekjilden hoşlanıosan ole ister yat ister kalk istersende amuda kalkıp ver canım nerde verirsek daha iyi olur demişsin anacım canın o an evin neresinde çekerse oracıkta ver hah heç hava bekleme zaten havaya gişrion otomatik yani olduki dışarda canın çekti paraya kıy hemen bir oetele gir yada koşa koşa ewe dön ver iha:iha: