1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Örnek Paşa'nın ruh hali

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  "Eşim perişan halde. Bütün dünyaya küstü. Denize bile girmiyor." Örnek Paşa'nın eşi Sevil Örnek bakın neler anlattı. Darbe günlüğü tuttuğu ileri sürülen Deniz Kuvvetleri eski Komutanı emekli Oramiral Özden Örnek’in eşi Sevil Örnek, eşinin üzüntüden öleceğini iddia etti.. Bayan Örnek'e göre kocası 16 aydır dünyaya küsmüş.

  Suçlamaları iiftira olarak gören bayan Örnek, belediyeyle arasındaki bir arsa davasının sonuçlandırılmasıyla ilgili iddialar da dahil, Hürriyet’ten Saygı Öztürk'e şunları anlattı:

  Başbakan kendisi sordu "O işi oldu sayın" dedi

  "İnsanların mahkeme kararı olsa bile hakkını alamadığı bir ülkede yaşıyoruz. Belediye tarafından 13 yıl önce istimlak edilen arsam için o dönem dava açtım. Paranın yarısını alabildim. 75 milyar lirayı alabilmek için açtığım davayı da kazandım. Mahkeme kararının yerine getirilmesi ve ödemenin yapılmasını istiyordum. Ancak belediye, parasının olmadığını öne sürüyordu. Ödemenin yapılması için önüme gelen herkese, bir vatandaş olarak uğradığım mağduriyeti anlatıyordum. Deniz Kuvvetleri’ndeki tören sırasında Başbakan Erdoğan, belediye ile bir sorunum olduğunu öğrendiğini söyledi. ’Mahkeme kararıyla hakkım olan parayı ödemiyorlar’ diye yakınınca, ’O işi, oldu bilin’ dedi. Mahkeme kararının uygulanması için çaba göstermiş, yardım istemişim. Bunun arkasında başka hesaplar arayanların Allah korkusu yok.


  Çocuklarımı ülkemizden kaçırtmak istiyorlar
  Yalnız eşim ve ben değil, çocuklarımız da hedef alındı. Büyük oğlumu ülkemizden kaçırtmak istiyorlar. Ben ve eşim, gitmelerine asla izin vermiyoruz. Çocuklarım yaptığı işlerde başarılı oldu. Tolga, yaptığı filmlerden dolayı madalyalar aldı, yeni film projeleri var. Çocukların sürekli gündeme getirilmesinin amacı onları da ülkeden uzaklaştırmaya yönelik. Çocuklarımın bu ülkede çalışmaya hakları yok mu? Oğlumun çektiği filmler için sponsorların şimdi gündeme getirilmesi ve başka şeyler aranmasını da anlayamıyoruz.

  Eşim perişan halde bütün dünyaya küstü

  Eşim, okulunu ve katıldığı kursları hep birinciliklerle bitirmiş, Deniz Kuvvetleri’nin altın çocuğu, elektronik beyni diye nitelendirilen Özden Örnek, yazılanlar, söylenenler karşısında bugün perişan durumda. Atılan iftiralarla bizi delirtmek, eşimi üzüntüden öldürtmek istiyorlar. Bunları hak etmiyoruz. Özden, üzüntüden dışarı çıkmıyor, insanlarla konuşmuyor, 16 aydır dünyaya küsmüş bir durumda.

  Denize bile girmiyor

  Denizi çok sevmesine, yaşamı denizlerde geçmesine rağmen mütevazı yazlığımızda denize bile girmiyor. Onun nasıl bir asker ve insan olduğunu bilen binlerce kişi bizleri teselli etmeye çalışıyor. Çamur atılır da bu kadar çamur atılır mı? Bizim üzerimizden ne yapmak istiyorlar anlamıyoruz. Her gün televizyonlarda, gazetelerde bizden bahsediliyor. Ne yapmamız isteniyor. Eşim açıklamasını yapıyor, günlüklerin olmadığına ilişkin suç duyurusunda bulunuyor. Daha ne yapsın?

  Artık kim bu ülke için kolunu oynatır

  Jandarma eski Komutanı emekli Orgeneral Şener Eruygur paşa ile 1. Ordu eski Komutanı emekli Orgeneral Hurşit Tolon Paşa gibi 14 yaşından beri ülkeye hizmet etmiş komutanların başına bunlar gelirse, cezaevine konulursa bu memleket için kim kolunu oynatır? Kendi durumumuzu unutup, Tolon Paşa, Şener Paşa’nın başına gelenler için üzülüyoruz. Onların başına gelen olaya nasıl üzülmeyiz? Eşimin de, benim de içimiz kan ağlıyor. Tolon Paşa, Şener Paşa üzerinden bu ülkeye hizmet edenleri sindirmek isteyenler var."

  internethaber.com


   
Örnek Paşa'nın ruh hali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. msn kişisel durum ve ruh hali avatarları

  msn kişisel durum ve ruh hali avatarları

  durum mesajları durum mesajı komik mesajları komik iletileri yazıları
 2. Yeni Üyenin Ruh Hali...... :)

  Yeni Üyenin Ruh Hali...... :)

  Yeni Üyenin İlk Gecesi uyumaya calısırken -rep 1 rep 2 re3 rep4 -napıosun oglum sen? -uyku tutmadı rep sayıyorum kabuslarındaki cümleler... -abi aradım yemin ederim aradım!! -banlama banlama daha yeniyim -başlıgın altında öylesine rep istedim şaka maksatlı!banlamıacaksınız di mi? -bu başlık yoktu!hayırrrrrrrr -yanlış yere açmadım!sporla ilgiliydi ama komikti ondan güncel haberlere...
 3. Gebelikte Anne Adayının Ruh Hali

  Gebelikte Anne Adayının Ruh Hali

  gebelikte rüyalar Gebe bir kadında fazla miktarda salgılanan hormonlardan progesteron, gebe olmayan bir kadına oranla on kez daha fazla salgılanır. Bu miktar gebe olmayan bir kadının yumurtalıklarının üç yılda ürettiği miktara eşittir. Bu yüksek hormon seviyeleri anne adayını alıngan, kırılgan, panik, önemsiz olayları büyüten, öfke krizleri yaşayan, hatta depresif bir ruh halinde olmasına...
 4. Berzah aleminde ruhların ölmeden önceki hali ilemi olacak

  Berzah aleminde ruhların ölmeden önceki hali ilemi olacak

  Berzah aleminde ruhlar ölmeden önceki yüz siması saç rengi gözleri boyu posu ölmeden önceki haliylemi olacak yoksa başka bir sima ilemi olacak.
 5. Hamilelik Belirtileri Ruh Hali

  Hamilelik Belirtileri Ruh Hali

  hamilelikte ruh hali nasıl olur,hamilelik belirtisi duygusallaık,hamilelik belirtisi sinirlilik,hamilelik belirtisi gerginlik,gebelik belirtisi ruh halinde değişiklik hakkında bilgiler Hamilelikte vücudunuzda oluşan hormonsal değişimlere bağlı olarak ruh halinizde de bazı farklılıklar oluşabilir. Bir anda sinirlenebilir veya strese girebilirsiniz. Bir an kahkahalar atarken hemen ardından...

Sayfayı Paylaş