Ortalık toplu görünsün.

M

Misafir

Forum Okuru
Ortalık toplu görünsün.
Ortalık toplu görünsün...
hob0065.jpg
Evinizde hem dekorasyon amaçlı hem de ortalığı biraz daha derli toplu gösterebilecek bu tarz sepetleri heryer için kullanabilirsiniz.

Mesela resimlerden örnek vermek gerekirse bir tanesini temizlik malzemeleri dolabı için kullanmış ve süslü şirin bir sepet içine tüm temizlik malzemelerini koymuşlar. Sizde gerek temizlik malzemeleri gerekse mutfakta ki atıştırmalık bisküvi, çikolata vs. için böyle bir sepet yapıp dolap içlerinizi monotonluktan uzaklaştırabilirsiniz.

hob0065a.jpg
Bir diğeri ise misafirler için hazırlanmış bir sepet. Yatılı bir misafiri rahat ettirecek bir çok üründen oluşan bir sepet hazırlayıp kalıcakları odaya yerleştirmek misafirlerinizi çok mutlu edecek ve emin olun sizi dillerinden düşürmeyeceklerdir.

Bunların dışında sepetlerin içine kokulu mumlar, örgü yumakları, çikolata veya şekerler ve aklınıza gelebilecek bir çok şey koyarak salon, yatak odası, çalışma odası vs. gibi yerlerde dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz.

Ya da ailenizden yada arkadaşlarınızdan birilerine içini onun hoşlanacağı birsürü şeyle doldurarak bir hediye sepeti hazırlayabilirsiniz.
 
AskinAy

AskinAy

Yeni Üye
Üye
Cevap: Ortalık toplu görünsün.

Cok guzel bır fıkır cok begendım paylasım ıcın tesekkurler
 
Üst