1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Ortanca

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İyi niyetli, kimseye ilişmeyen, hoş, duygulu, beğenilen,nazik, zeki kadın veya erkektir. Rüyada bahçesinde ortanca çiçekleri bulundugunu görmek, büyük bir haberle karsilasip sevinecegine delalet eder. Bir rivayete göre, ortanca görmek, yakin bir yere yolculuk yapacagina da isarettir.

Ortanca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ortasında kalbimin

ortasında kalbimin

ortasında kalbimin kalbimin ortasında türkiye
  2. Muro ortadan kayboluyor

Muro ortadan kayboluyor

. Muro MURO ORTADAN KAYBOLUYOR Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin ne zaman nerede yayınlanacağı tartışıla dursun senaristler gelecek bölümlere şekil vermeye devam ediyor. Muro'nun hayranları dizide onu bir süre izleyemeyecek. Yapımcı firma Pana Film ile Show TV...
  3. yüzüğünüzle tarzınızı ortaya çıkarın

yüzüğünüzle tarzınızı ortaya çıkarın

Takı:kadınların vazgeçilmezlerinden biri.Tabi zevkler ve renkler herkeste farklı,herkesin tarzı farklı.Kimi sade modelleri tercih ederken kimileri kendini gösteren takılardan hoşlanıyor.Yüzükte başlıbaşına bir tarz meselesi o kadar çok model varki bazen karar vermek çok zor oluyor ama yinede herkesin bir tarzı vardır diyorum ve sizi yüzüklerle başbaşa bırakıyorum.....
  4. Ortaya Karışık :D

Ortaya Karışık :D

baba kapıyı açamıyorum türk versiyonu Ordan burdan topladım sizin için ben çok güldüm umarım sizde begenirsiniz :D Osman sudan kafayı çıkarıp "BİRAZDAN ÖLÜMDE BULUŞUCAZ ALİ KAPTAAN !" dese, adama inme iner heralde. Baba, şu kapıyı açamıyorum.' diyip babasına kapıyı açtıran kızdaki zeka hiçbirimizde yok gençler.Dağılın. Alexsandra (Hürrem) ve Caroline`den de anladigimiz üzere...

Sayfayı Paylaş