1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Oryantal Asena " Servet Sadece ARkadaşım "

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

oryantal asena kaç yaşında asena kaç yaşında kac yasinda dansöz doğumlu Hep böyle olur zaten, birileri gündemde kalabilmek için veya gündeme girebilmek için mutlaka haber olmalıdır. İşte sözlü olarak yakında albüm çıkartacak olan Türkiye'nin medar-ı iftaharı güzide kadın, van tu tiri foroo ne demiş bakalım haberine :D

ÇOK YAKINDA SAZLI SÖZLÜ BİR ALBÜM ÇIKARACAK OLAN ÜNLÜ ORYANTAL ASENA, HAFTA SONU’NA KONUŞTU.

Yıllar önce sahneye adımını attığında tüm rakiplerini adeta elinin tersiyle bir kenara iten Asena, o zamandan bu zamana oryantal dansa farklı bir boyut getirmeyi başardı. O kıvırdıkça herkes ekran başına kilitlendi. Şöhreti arttıkça, ona hayran erkeklerin de sayısı arttı. Gün geldi aşkları dansının önüne geçti. Bir süredir sessiz sedasız ve de aşksız hayatına devam eden Asena, yepyeni ve çok daha iddialı dönmeye hazırlanıyor. Çok yakında sazlı sözlü bir albüm çıkaracak olan ünlü oryantal Asena, Hafta Sonu’na özel fotoğraflarıyla da çok ses getirecek.

-Servet ile aralarında bir aşk olmadığını söyleyen Asena 'Her gün evlendiriyorlar beni. Mesela bir ara Servet takıldı dillere. Servet'i tanıyorum, arkadaşımdır.Bazen buluşur kahve içeriz . Ama Servet benim değil.Ne obenim, ne de ben onun sevgili portresiyiz. İnsanın hiç mi arkadaşı olmasın? Şimdi benim ünlü bir doktor arkadaşım olmasın mı?İnsanın futbolcu da arkadaşı olacak, doktor da , avukat da. Sevgilim olsa koluma takıp 'bu benim sevgilim ' derim.

Oryantal Asena " Servet Sadece ARkadaşım " konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oryantal Didem

Oryantal Didem

oryantal didem resimleri oryantal didem nasıl öğrenilir fotoları dansöz ayak
  2. Oryantal (Oriental) Resim

Oryantal (Oriental) Resim

oryantal didem resimleri oryantal didem saç rengi didemin saç rengi didemin dansöz ORYANTAL RESİM Osman Hamdi Bey Kaplumbağa Terbiyecisi Fausto Zonaro Yakup Cem Çeşme Yakup Cem Kur'an Batı resim sanatında ortaya çıkan akımlar arasında en çok Türk resmini ilgilendireni şüphesiz Oryantalizm akımıdır. Oryantalist akımın başlangıcı, 18, yüzyıl siyasi konjonktürü...
  3. Asena podyumda

Asena podyumda

EVLİLİK DÜNYASI ‘09 EVLİLİK HAZIRLIKLARI FUARI KAPSAMINDA ÖNCEKİ GÜN DÜZENLENEN ESİN ARICAN DEFİLESİNDE, ÜNLÜ ORYANTAL ASENA DA PODYUMA ÇIKTI... Defile sonrası basının sorularını yanıtlayan Asena, “Upuzun duvağı olan kocaman bir gelinlik hayal ediyorum. Asla havuz başında evlenmem. Çünkü havuz başında yapılan düğünlerde çok dans ettim ve her seferinde saçım başım birbirine girdi” dedi...
  4. Belinizi Oryantal Yaparak İnceltin!

Belinizi Oryantal Yaparak İnceltin!

oryantal zayıflama oryantal ile zayıflama yaparak oryantalle oryantalle videoları Zayıflamayı eğlence haline dönüştürmek istiyorsanız işte bu egzersizler tam size göre oryantal yaparak tüm kilo fazlalıklarından kurtulabilirsiniz şimdi oryantal egzersizle ilgili detaylı bilgilere geçiyorum Belinizdeki yağlar yüzünden her ayna önüne geçtiğinizde nefesinizi tutuyor ve karnınızı içeri mi...
  5. Asena kimdir

Asena kimdir

asene kimdir oryantal asena kimdir asena oryantal biyografi nereli asena kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar. Asena, son dönemlerde Sorvivor'la hayatının sükseni yaptı diyebiliriz Melek'ler:) Az önce Nihat Doğan'ın hayatını paylaştık sizlerle, Asena'sız olmaz dedik ve onuda paylaşalım istedik. Asena / Oryantel...

Sayfayı Paylaş