Oturmaya kıyamayacaksınız... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oturma Odası

Oturma Odası

Oturma Odası -Pek çok faaliyetin gerçekleştiği bu oda tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde aydınlatılmalıdır. Lokal veya genel aydınlatma sistemleri bu işi çözebilir. Tablo, aksesuar ve dolapların aydınlatılması daha rahat ve hoş bir mekan yaratılmasında yardımcı olacaktır. Bu odalarda gözü yormayacak endirekt aydınlatma sistemleri kullanılmalıdır. Sarkıt türü armatüerler, abajur, aplik,...
  2. Bu armutları yemeye kıyamayacaksınız!!!

Bu armutları yemeye kıyamayacaksınız!!!

Meleklerim hem pratik hem enfes bir tarifi daha sizlere sunmak istiyorum. Armutları bütün bütün kullanacağımız bu tarifi ben haftasonu deneyeceğim tabi büyük bir gururla tabağımda sergileyeceğim. Armutu her haliyle severken armutlu tarifleri sevmemem mümkün mü? Marifetli bir hanım olduğumu herkes söylerken ben tarifin tadıyla mest olacağım :D Bu kadar övdükten sonra sıra tarifimize geldi...
  3. Motifli Örgü Şal Modellerine Bakmaya Kıyamayacaksınız

Motifli Örgü Şal Modellerine Bakmaya Kıyamayacaksınız

Motifli örgü şal modelleri en güzel örnekleri sizler için bu yazımızda derledik meleklerim. Hem aksesuar hem bir ihtiyaç anında tercih edilen şallar biz bayanlar tarafından çok tutulur. Hanımlar hemen hemen her kadının ilgisini çeker diye düşünüyorum şallar. Sokakta bir bayanın omuzlarında görseniz mutlaka bir dönüp bakarsınız o kadar ilginizi çeker diye düşünüyorum yani. İster kullanmalık...

Sayfayı Paylaş