özel çok özel nickler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
özel çok özel nickler
özel nickler kişiye özel nickler çok ozel kişiye sözler
Ya gözlerin aklımda yada adın aklımda ya hayalin karşımda yada sesin kulağımda ya ben çıldırıyorum yada özlüyorum ya özlemek çok güzel yada özlenen çok özel....

Beklentilerimden vazgeçebilirim.Dilek başka şey,beklemek başka şeydir.Birincisi umut verir,öteki ancak acı verebilir.Sevgi,beklentilerden arınmıştır.

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN !!!

Farzet ki bir rüzgardım, esip geçtim hayatından yada bir yağmur.. Sel oldum sokağında sonra toprak çekti suyu, kaybolup gittim.Belkide bir rüyaydım senin için.Uyandın ve ben bittim...

Hadi sözlerin yalandı, Yalandı ellerin, Tenin, Nefesin... Peki ya gözlerin, O hiç susmayan gözlerin, Gözlerinde mi yalandı ey sevgili?

Seni özlüyorum.Gecenin en zifiri anında bile odamı aydınlatan bu aşkı özlüyorum,en çok da her gün duyabilmek için çırpındığım sesini. Seni özlüyorum işte....Her tartışma sonunda çektiğim sancıları,seni kaybetmek korkusunun yüreğimi bir bıçak gibi kestiği anları bile..

Bir geceyarısı sessizliğinde, Martı kanatlarına adımızı yazdım, Mavilerin sensizliğinde. Sonra uçuşlarını seyrettim uzun uzun, İçimde derin bir hüzün... Kumsaldayım yine sevgilerin kimsesizliğinde, Şimdi kimbilir kiminlesin, nerede? Eğer düşmeseydim ayrılıklarla derde, Seninle çok mutlu olurdum; Olur, olmaz her yerde... Ne olur gitme, kal! Bitmesin bu masal...

Duydun mu sevgili? Duydun mu? "Hadi git" derken Defalarca "Seni seviyorum" dediğimi... Anladın mı? "Daha fazla durma" derken "Sensiz hayat dayanılmaz, Yapayalnız" dediğimi... Düşündün mü Sensiz aylar oldu... Seni ne kadar Sevdiğimi düşündün mü? Anlamsızca bakıp uzaklara Denizde gözlerini gördüğümde Duydun mu, anladın mı, düşündün mü sevgimizi...!

Bir küçük oda aklımda sen Karanlık, soğuk ısınırdım belki gelsen gözüm kapalı aklımda hep sen belki beni severdin bu halimi görsen Seni düşünmekten uyuyamıyorum Rüyamda görmek için allaha yalvarıyorum aşkımı buz gibi duvarlara sevgimi karanlığa anlatıyorum

Sensiz sonbaharda dökülen yapraklar gibiyim. Kışın soğukta seni düşünen ilk baharda açan tomurcuk bir gül gibisin. Seni ne kadar sevdiğimi ve düşündüğümü bilirmisin?

Sonbaharda dökülen yapraklar gibi ömrümden azalan her gün seni daha çok sevdiğime eminim...

Bugün hiç yüz vermedim güneşe,seni anlatıp hava attım çiçeklere,adını zıpkınla yazdım göğün en yüksek tepesine,birde bagırdım duydunmu?SENİ COK AMA COK SEVİYORUM diye...

Sen Vaktinden çok sonra gelen sevdalı bir yağmur gibisin çisil çisil gözlerimden sen Çıldırmış şairlerin titreyen mısralarında bahsettiği o perisin pencereler önünde çürürken senden kalan çiçekler hayalin gözlerimin önünde hala ağlıyorum

Boşalan kadehlerin değil sensiz geçen günlerin sarhoşuyum!!!

Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zorki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak seni sevmek sevmelerin en güzeli en tarifsizi

Keşke dağlarda gelincik olsaydımda okşamsını bilen avuçlarının içinde solsaydım

Karın beyazını sevdim tenin diye.Gülün kırmızısını öptüm dudakların diye.Kömürün siyahını sevdim saçların diye.Bütün bunları senin için yaptım Belki birgün seversin diye...

Ya parçalarım bulutları seni bulurum. Yada vururum kendimi senden kurtulurum. Biliyorum ateşle oynuyorum ama Ben o ateşi çok seviyor ve özlüyorum.

Dışarda yağmur kalbimde rüzgar seviyorum seni dağlar kadar.. yüreğim yanar gözlerim ağlar içimde sadece senin sıcaklığın var..

Şafak vakti yağan çiğ tanesi kadar masum, gün batımında esen rüzgar kadar çılgın ve okyanusun derinliğindeki inci tanesi kadar özelsin.

Geri