özel günleriniz için en güzel en şık abiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. genç kızlar için en şık abiyeler!

genç kızlar için en şık abiyeler!

spor abiyeler en şık abiyeler genç kızlara sportif genç kızlara göre
  2. 365 güne özel 365 en güzel söz

365 güne özel 365 en güzel söz

365 tane güzel söz 365 tane aşk sözü güne aşk sözleri sevgi sözü 1. gün: Sonuçları değil, başlangıçları değiştirmek gerekir. ALAIN * * * 2. gün: Gömleğin ilk düğmesi yanlış iliklenince diğerleri de yanlış gider. C.BRUNO * * * 3. gün: Kendi kendimizin altında kalmamalıyız ki cemiyetin üstüne çıkalım. NECIP FAZIL KISAKUREK * * * 4. gün: Yarin bambaşka bir insan olacağım diyorsun. Niye bugünden...
  3. Sevgililer günü için en güzel mesajlar

Sevgililer günü için en güzel mesajlar

Sevdiğiniz kişiye sevgililer gününde içinizden onunla geçen ve ona hissettiğiniz duyguları güzel sözler ve mesajlarla göndermek istemezmisiniz o halde işte sevgililer günü için sevgi mesajları ♥Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.♥ ♥Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı...
  4. Anneler günü için en güzel sevgi sözleri

Anneler günü için en güzel sevgi sözleri

hamile anneye güzel sözler hamile sözleri hamileler icin güzel sözler hamilelik sözleri hamilelere En güzel ve en içten sevgi sözlerini anneniz için arıyorsanız işte anneler gününe özel en güzel sevgi sözleri • Annelerdir bütün çocukları sevindiren... Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. • Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir....

Sayfayı Paylaş