Özel hastanemi yoksa devletmi doğum yapmalıyım

birtutamanne

Yeni Üye
Üye
Özel hastanemi yoksa devletmi doğum yapmalıyım

Özel Hastane mi Devlet hastanesi mi tercih edilmeli Hangi hastanede doğum yapmalıyım ?

Arkadaşlar hastane seçimleriniz hangi yönde devlet hastaneleri önyargılarımı kıramadım ve özel hastanede doğum yaptım sizler hangilerini tercih ediyorsunuz? Ben tercihlerimi neye göre değerlendir meyilim kızlar hangi hastanede doğum yapmalıyım sizce doğum yapan anneler cevaplandırırsa sevinirim.
safa_hastanesi-1ab.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu hastaneden hastaneye değişebilir tabi kimi devlet hastaneleri var çok iyi ama ben de özelden yana kullanırım çoğunlukla hakkımı ama devlet hastanelerinde doktor çok önemli doktorunuz iyi olursa devlet hastanesinde de işlem yaptırabilirsiniz. Doğum için ayrıca insanlar biraz da rahat etmek için özeli tercih edebiliyorlar tabi haklı olarak. Devlete gittiğinizde iki ya da üç dört kişi ile aynı odada kalabiliyorsunuz.

Selamlar hayatım. Şimdi buna kararı verecek olan sizsiniz ama bu hamileliğinizi takip eden doktorla da alakalı bir durum. Doktor iyi olduktan sonra bence farketmiyor nihayetinde doktorlarınıza güvenmeniz gerekiyor. Doktorunla konuş o hangisini diyor ise orada yap doğumunu. Bence en iyisini doktorun bilecektir diye düşünüyorum. Ha para var huzur var özel dersen güzel olur :D:D

Geri