Özen özen nereye kadar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Nereden Sevdim O Zalimi

Sinan Özen - Nereden Sevdim O Zalimi

Çileli hayatı paylasanım bendim Anlamsız günlerin neşesi bendim Karanlık dünyanın ışıgı bendım Benı boyle bırakıp nasılda gittin Nereden sevdim o zalimi Nereden sevdim o zalimi Hayatımı yıkıpta gitii Nereden sevdim o zalimi Nereden sevdim o zalimi Benı boyle bırakıp gitti Aşıkndan başka bir aşk tanımadım Gönül acısını taptırmadım ki Canım gibi sevdim yandırmadım ki Gönül defterini kapatıp...
  2. Gökhan Özen - Buraya Kadar

Gökhan Özen - Buraya Kadar

Buraya kadar... Buraya kadar... buraya kadaaar... ooohhoooo ohhooooo ohhoo oohoo Su talihe sansa bak Yine kis görecegiz hatiralar yalanlar hep yalan gülecegiz düsün düsün belkide tüketip herseyimi sonunda sana uyanmayi birakip kendime gelecegim buraya kadar... buraya kadar... bütün olanlar buraya kadar... buraya kadar... buraya kadar... bütün olanlar buraya kadar... Su talihe sansa bak...
  3. Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen hayranlarına müjde Sinan Özen'in yeni albümü çıktı kızlar...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum :tik: Parça Listesi Bişey Olmaz Deme Çok Ama Çok Kimim Var Aşkın Hesabı Sus Ağlama Bilemiyorum Sana Kıyamam
  4. Gökhan Özen Nereye Kadar Şarkısının Sözleri 2013

Gökhan Özen Nereye Kadar Şarkısının Sözleri 2013

gökhan özen nereye kadar sözleri gökhan özen şarkıları nereye kadar şarkı sözleri Sevgili melekler, başarılı popçu Gökhan Özen'in yeni albümü Milyoner'de yer alan parçalardan biri olan Nereye Kadar Şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Ertelenmiş mutluluklar Yaşanmamış yıllarım var Yokluğundan mütevellit Uykusuzluk problemim var Nereye kadar nereye kadar Gidipde...

Sayfayı Paylaş