1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    225
    Ödül Puanları:
    63

Özgecan'a babasının yazdığı şarkıyı Ebru Gündeş Okuyacak

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

özgecanın babasının yazdığı şarkı,özgecanın babasının yazdığı ayrılmayalım şarkısı,ebru gündeş özgecana yazılan şarkıyı okuyacak

< Konu Resmi..>

Tarsus’ta öldürülen Özgecan Aslan’ın babası, bestelediğişarkıyı okuyacak olan Ebru Gündeş’e minnettar: Kızımın en sevdiği sanatçı oydu.Bu eseri eminim yürekten okur. Ebru Gündeş, Özgecan için stüdyoya girecek. Ünlüşarkıcı Ebru Gündeş, Tarsus’ta vahşice öldürülen Özgecan Aslan’ın babasınınbestelediği ’Ayrılmayalım’ şarkısını Özgecan için okuyacak. Ebru Gündeş,Özgecan İçin ’Ayrılmayalım’ Şarkısını Okuyacak. Özgecan Aslan’ın babası sonundamuradına erdi. Kızı için bestelediği şarkıyı Ebru Gündeş okuyacak ve Ekim’depiyasaya sürülecek. Ebru Gündeş Özgecan Aslan’ın Babasını Kırmadı Ona ŞarkıOkudu!

Tarsus’ta öldürülen Özgecan Aslan’ın babası, bestelediğişarkıyı okuyacak olan Ebru Gündeş’e minnettar: Kızımın en sevdiği sanatçı oydu.Bu eseri eminim yürekten okur

’AYRILMAYALIM’
    Şubat ayında Tarsus’ta canice öldürülen Özgecan Aslan’ınbabası Mehmet Aslan, kızının fotoğrafına bakarak Ayrılmayalım isimli bir şarkıyapmıştı. Şarkıyı Ebru Gündeş’in okumasını isteyen baba, sonunda muradına erdi.

Sabah’tan Özlem Avcı’nın haberine göre, Gündeş şarkıyıokuyup single olarak Eylül ya da Ekim’de piyasaya sürecek. Baba Aslan,GÜNAYDIN’a konuştu: "Ebru Hanım, kızımın en sevdiği sanatçıydı. Benşarkıyı yürekten besteledim, eminim Ebru Hanım da yürekten okuyacaktır."

’BENİM İÇİN ŞEREFTİR’

Taşkın Sabah’ın hazırladığı alt yapılar üzerine şarkıyı seslendirecekolan Gündeş, "Bu şarkıyı okumak benim için şereftir" dedi.

Özgecan'a babasının yazdığı şarkıyı Ebru Gündeş Okuyacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru gündeşin en güzel şarkıları

Ebru gündeşin en güzel şarkıları

ben sana böylesi taptım inan ben anlamam hocadan anlamam kocadan seninki bal gibi işkence böylesi aşka yasak tanımam seni öylesi sevdim inan aşka yasak tanımam SEVDİM İNKAR ETMEDİM Gönlümün bir ucundan neler geçiyor Benim aklım arada gidip geliyor Masallarda arıyor aşkı Bulamazsa geri dönüyor Hep şikayet ederim şu halimden Yaralanmak isterim derin yerimden Kimseye derdimi anlatamam Çıkamadım...
  2. Ebru Gündeş-Evlenir Miydik Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Evlenir Miydik Şarkı Sözleri

anıların selamı var üzerimde kalmasın ebru gündeş anıların selamı var nasıl isterdim senle ağlayan bir bebeğin sesine uyanmayı nasıl isterdim bilsen bir ömür boyu senin nefesini duymayı ben söylerim gönül dinler şarkılar da hala güzel olmayacak dualarda ihtimaller sana özel üzgünüm ikimiz için sen gözümün bebeği hala yanıyor bende aşkın mangal yüreği hep sorup duruyorum bazen kendi kendime...
  3. Lütfen Ebru Gündeş Unutamam Şarkı Sözü yazın

Lütfen Ebru Gündeş Unutamam Şarkı Sözü yazın

Ebru Gündeş Unutamam Şarkı Sözü Selam kızlar sizden Ebru Gündeş Unutamam Şarkısının sözlerini istiyorum lütfen bilen varsa bu şarkının sözlerini yazsın bana
  4. Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözü lütfen!!!

Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözü lütfen!!!

Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen biriniz bana Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözlerini yazsın kızlar.
  5. Ebru Gündeş 2014 - Araftayım Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş 2014 - Araftayım Şarkı Sözleri

ebru gündeş araftayım şarkı sözleri,2014 ebru gündeş araftayım şarkı sözleri,ebru gündeş 2014 şarkı sözleri,ebru gündeş araftayım sözleri,ebru gündeş 2014 araftayım tüm şarkı sözleri Bugün Yaşıyorsam Yarın Beni Vuracak Aşk Kokan Yatağımın Yalnız Tarafı Biliyorum Susacak Bir Yerde Haklılığım Bende Hata Yaptımlara Bırakıp Lafı Ben Sen Yokken Her Yerde Ya Da Hiçbir Yerdeyim Merak Edersen Eğer...

Sayfayı Paylaş