Özgecan'a babasının yazdığı şarkıyı Ebru Gündeş Okuyacak

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Özgecan'a babasının yazdığı şarkıyı Ebru Gündeş Okuyacak
özgecanın babasının yazdığı şarkı,özgecanın babasının yazdığı ayrılmayalım şarkısı,ebru gündeş özgecana yazılan şarkıyı okuyacak

ebru-gundes-ozgecan-icin-okuyacak--5716144.Jpeg

Tarsus’ta öldürülen Özgecan Aslan’ın babası, bestelediğişarkıyı okuyacak olan Ebru Gündeş’e minnettar: Kızımın en sevdiği sanatçı oydu.Bu eseri eminim yürekten okur. Ebru Gündeş, Özgecan için stüdyoya girecek. Ünlüşarkıcı Ebru Gündeş, Tarsus’ta vahşice öldürülen Özgecan Aslan’ın babasınınbestelediği ’Ayrılmayalım’ şarkısını Özgecan için okuyacak. Ebru Gündeş,Özgecan İçin ’Ayrılmayalım’ Şarkısını Okuyacak. Özgecan Aslan’ın babası sonundamuradına erdi. Kızı için bestelediği şarkıyı Ebru Gündeş okuyacak ve Ekim’depiyasaya sürülecek. Ebru Gündeş Özgecan Aslan’ın Babasını Kırmadı Ona ŞarkıOkudu!

Tarsus’ta öldürülen Özgecan Aslan’ın babası, bestelediğişarkıyı okuyacak olan Ebru Gündeş’e minnettar: Kızımın en sevdiği sanatçı oydu.Bu eseri eminim yürekten okur

’AYRILMAYALIM’

Şubat ayında Tarsus’ta canice öldürülen Özgecan Aslan’ınbabası Mehmet Aslan, kızının fotoğrafına bakarak Ayrılmayalım isimli bir şarkıyapmıştı. Şarkıyı Ebru Gündeş’in okumasını isteyen baba, sonunda muradına erdi.

Sabah’tan Özlem Avcı’nın haberine göre, Gündeş şarkıyıokuyup single olarak Eylül ya da Ekim’de piyasaya sürecek. Baba Aslan,GÜNAYDIN’a konuştu: "Ebru Hanım, kızımın en sevdiği sanatçıydı. Benşarkıyı yürekten besteledim, eminim Ebru Hanım da yürekten okuyacaktır."

’BENİM İÇİN ŞEREFTİR’

Taşkın Sabah’ın hazırladığı alt yapılar üzerine şarkıyı seslendirecekolan Gündeş, "Bu şarkıyı okumak benim için şereftir" dedi.