Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu, "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, yepyeni bir dizi daha başlamak için gün sayıyor. Bu dizi Fox Tv'nin Güney Koreli yapımı bir diziden ülkemize uyarlanmış hali olan "Özür Diliyorum Seni Seviyorum". Konusu hakkında bilgiler verdiğimiz dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle...

< Konu Resmi..>

MF yapım’ın Yapımcılığını üstlendiği Özür Diliyorum Seni Seviyorum dizisinin başrollerini Ufuk Bayraktar, Damla Sönmez, Zuhal Olcay, Yamaç Telli ve Elçin Sangu paylaşacak. Özür Diliyorum Ama Seni Seviyorum Dizisinin yönetmen koltuğunda ise son olarak fenomen dizi Adını Feriha Koydum dizisini yöneten Barış Yöş olacak.

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Son Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

Son Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

son dizisi oyuncu kadrosu oyuncuları tanıtımı yayın kanalı yayaın tarihi ile ilgili bilgiler burada melekler. Yakında atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Son dizisi konusu ve oyuncu kadrosuyla bir hayli ilgi çekecek gibi görünüyor melekler. :) Reyting yarışına girebilecek oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Son dizisi senaryosu ile de seyirciyi kendine çekebilirse onu kimse tutamaz....
  2. "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor!

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor!

Bu konu; "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Başlamak İçin Gün Sayıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dizilerle dolup taşan kanallar adeta birer makina gibi dizi üretip dizi tüketmeye devam ediyorlar. Yakında Fox Tv'de yayınlanması planlanan yeni dizi "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" ise bir Güney Kore yapımının Türkiye'ye uyarlanmış hali . İşte...
  3. "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

"Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Bu konu; "Özür Diliyorum Seni Seviyorum" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Fox Tv'nin Mart ayı için yayınlama planları yaptığı yeni dizisi "Özür Diliyorum Seni Seviyorum", bir Güney Kore dizisinden uyarlama. Dizinin konusu ise şöyle.. Başrollerinde Damla Sönmez ve Ufuk Bayraktar'ın oynaması beklenen “Özür Dilerim, Seni Seviyorum”...
  4. Kahireli Palas Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

Kahireli Palas Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

kahireli palas dizisi kahireli palas dizi oyuncuları kahireli palas oyuncu kadrosu Sevgili melekler, Fox Tvnin yaz sezonunda ekranlara getireceği yeni dizi Kahireli Palas'ın konusu hakkında daha önce bilgiler vermiştik sizlere. Bu sayfamızda da oyuncu kadrosunda kimler varmış onları görelim... Haziran ayında FOX’ta ekrana gelecek olan Kahireli Palas’ın başrollerini en son Alev Alev...
  5. "Ankara'nın Dikmeni" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

"Ankara'nın Dikmeni" Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

ankaranın dikmeni oyuncuları, ankaranın dikmeni oyuncu kadrosu, ankaranın dikmeni dizisi Sevgili melekler, Kanal D'de yepyeni bir komedi dizisi başlıyor. "Ankaranın Dikmeni" adlı bu komedi dizisini Gani Müjde kaleme alıyor. Başrollerini Bülent Emin Parlak, Burak Kut, Hande Katipoğlu, Nurseli İdiz, Özlem Aydın, Nazmi Kırık, Serap Matyas ve Tan Güngör'ün paylaştığı dizinin...

Sayfayı Paylaş