1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Panolar

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Panolar Panolar en dinamik, değişken ve neşeli aksesuarlardır aslında. Panoların kendisini de, üstüne tutuşturulan neşeli notlar, fotograflar ya da resimler gibi farklı düşünmek ve dekorasyonun bir parçası olarak görmek gerekir. İşte birkaç kolay öneri.

  Eski bir yatak başı ya da ferforje bir parçayı renkli boyayıp malzemeleri tuturmak için kullanabilirsiniz. Mantar bir yüzeyi, kumaşla kaplayıp, kenarlarını da fitille süsleyip, iğne ile kullanılan bir pano tasarlayabilirsiniz. Bir başka öneri olarak da; çerçeve arasına gereceğiniz kumaş kurdeleler ile kumaş bir fonun üstünde neşeli bir pano yaratabilirsiniz.


   
Panolar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Antik çatlatma Pano

  Antik çatlatma Pano

  antik catlatma
 2. Panolarla evdeki huzur

  Panolarla evdeki huzur

  alıntıdır
 3. Duvar Panoları

  Duvar Panoları

  duvar panoları modelleri çeşitleri desenleri fiyatları ile ilgili bütün ayrıntıları konunun içerisinde bulmanız mümkündür. Son zamanlarda modern tarzda dizayn edilen cafelerde, barlarda ve hatta evlerde sıklıkla rastladığımız bu değişik ve güzel panolar adeta sahiplerinin ruh halini yansıtıyor. Kimisi baktığımızda içimize huzur verirken kimisi bizi uzuunn uzun düşündürüyor. Elbette...
 4. Çerçeveler Pano Olursa

  Çerçeveler Pano Olursa

  duvar panosu modelleri çerçeve değerlendirme örnekleri Klasik mantar panolardan sıkıldıysanız siz de bu örnekte olduğu gibi şık çerçeveli pano yapabilirsiniz. Mkanın havasını birden değiştirecek olan bu pano sizce de oldukça hoş bir görününm oluşturmuyor mu? Klaisklikten sıkıldığımız bu dönemde farklı görünümler mekana hayat katıyor.
 5. Etamin Mutfak Panoları

  Etamin Mutfak Panoları

  bu sabah sizlerle etamin doğum pano modellerini paylaşmıştım bunlarda mutfak pano modellerimiz isteğe göre renk ve model yapılır..

Sayfayı Paylaş