Papagan Telefonda

F

fuhrer_albay

Forum Okuru
Papagan Telefonda
Papagan Telefonda adamin biri eve gelmis ve gelen 3 milyarlik telefon faturasini görünce afallamis.faturanin detayini istemis,bakmis ki tüm aramalar esi,dostu...-napalim ödeyecegiz artik demis.Ama bir yandan gözü içerideki papaganina kaymis,"acaba papagan aramis olabilir mi" diye düsünmüs ve yatmis.Bir süre sonra kalkip papagani kontrol etmis,bir de bakmis papagan kafesten çikiyor,telefonu açiyor,arayip birileriyle muhabbet ediyor.papagani kanatlarindan yakaladigi gibi duvara yapistirmis,iki kanadini germis ve papagani duvara çivilemis ; -bi süre böyle kal da aklin basina gelsin demis.Papagan bir süre sonra karsi duvarda asili olan Isa heykelini görmüs.O da ayni papagan gibi çivilenmis,sormus ; -bilader sen ne zamandir burdasin, Isa ;
- valla 2000 yil oldu.

Papagan; - oha nereyi aradin lan öyle

Papağan satıyorum hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Jako Papağan Bakımı Hakkında Bilgiler Jako Papağan Bakımı Hakkında Bilgiler
Bu yazı jako papağan bakımı hakkında bilgilere yer vermektedir. En çok rağbet edilen ve konuşması açısından kolaylığı ile tanınan papağan cinsi olan jako gri papağan hakkında sizlere merak ettiğiniz bilgilere yer veriyoruz. Jako papağanların...
Kuş Bakımı 6
Papağan İsimleri Papağan İsimleri
Papağan İsimleri arıyorum bir papağan aldık ismini ne koyacaz bilmiyoruz belki siz bize yardımcı olursunuz :)
Soru-Cevap 1
Bademli Erişte Üzerinde Safranlı Papağan Balığı Bademli Erişte Üzerinde Safranlı Papağan Balığı
papağan balığı nasıl pişirilir papağan balığı pişirilişi Pek fazla sofralarımızda yer almayan bir balığın tarifini vermek istiyoruz sizlere melekler, papağan balığı. İsmi biraz alengirli olsa da denenmeye değer bir tarif diyoruz ve...
Deniz Ürünleri 0
papağan balığı nasıl pişirilir papağan balığı nasıl pişirilir
papağan balığı nasıl pişirilir
merhaba kızlar sizden acil yardım bekliyorum bu papağan balığı nasıl pişirilir
Soru-Cevap 1
Papağan satıyorum Papağan satıyorum
aranız da hayvan sever arkadaşlarım mutlaka vardır.benim bir jako timneh papağanım var konuşuyor cites belgelidir.bakamayacağımdan dolayı satmak zorundayım...fiat; 1.200 dür.sevgiler....
Satıyorum & Arıyorum 0