Paris Hilton İstanbul'a geldi yer yerinden oynadı

M

Misafir

Forum Okuru
Paris Hilton İstanbul'a geldi yer yerinden oynadı
paris hilton türkiye istanbula geldi resimleri haberleri burada arkadaşlar. Her yaptığı olay olan çılgın güzel Paris Hilton kendi adını taşıyan Paris Hilton Ayakkabı Modellerinin tanıtımı için İstanbul'a geldi Melek'lerim. Sizlere daha önce Paris Hilton ayakkabı modellerinin yanı sıra birde Paris Hilton Saatlerini tanıtmıştık. Hilton Otellerinin varisi olmasının yanı sıra birde tekstil sektöründe şık tasarımlara imzasını atan ünlü güzel, Türkiye'de coşkuyla karşılaştı ve "Türkiye'yi çok seviyorum" dedi. Görünen o ki, Paris Hilton, Türkiye ziyaretlerini arada tekrarlıyacak gibi:D Dünyaca ünlü birinin ülkemize gelerek, dünya basınında ülkemizin adını duyurması, elbette ki bizim için güzel ve mutluluk verici bir ziyaret olur, bu yüzden; Meleklermekani.com olarak, diliyoruz ki, yabancı ünlüleri daha sık konuk ederiz:D Merak edenler için; Paris Hilton İstanbul ziyaretinden detaylı haberler ve fotolar aşağıdadır Melek'lerim.

HİLTON Otellerinin varisi Paris Hilton, Divarese mağazalarında satışa sunulan ve kendi adını taşıyan ayakkabı koleksiyonunu tanıtmak üzere İstanbul’a geldi. Hilton, "İstanbul’da Boğaz turunu ve gece kulüplerini özledim" dedi.
British Havayolları’na ait bir uçakla, saat 23.25 sıralarında Londra’dan İstanbul’a gelen Hilton, Atatürk Havalimanı’nda Prime Class hostesleri tarafından karşılandı. Uçaktan indikten sonra yaklaşık 15 dakika lavaboda makyajını tazeleyen Hilton, sempatik tavırlarıyla dikkat çekti.Yoğunluk nedeniyle havalimanında polisler ile gazeteciler arasında zaman zaman itişmeler yaşandı.Atatürk Havalimanı’nda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hilton, "İstanbul’a yeniden geldiğim için çok heyecanlıyım. Benim için başarılı bir iş gezisi olacak. Benim için Türk insanları çok iyi dost" dedi. Yoğun güvenlik önlemleri altında havalimanından ayrılan Hilton, konaklayacağı otele gitti.


 

Benzer İçerikler

PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
PaSikA
Üst