paris hilton kim yaaaaaa

tuqqce

Daimi Üye
Üye
paris hilton kim yaaaaaa
Nedir bu paris hilton merakı anlayamadım?bu aralar herkeste görüyorum parise benzemeye çalışıyor onun gibi saçlarını sarıya boyatıyor onu beğeniyorum felan diyor.kimki bu kadın yaa.orasını burasını açınca mı insan ünlü olur acaba?valla bizim toplumumuzda böyle arkadaşlar.çocuklarımız çok yanlış yetişiyor...

Ce: paris hilton kim yaaaaaa

hiççç oda kim ya:hmm:paris hilton da bana özeniyor o kadar dedim yürü git kızım bana özenme bana benzemeye çalışma beceremiyorsun bayan sıkandal dedim dinlemiyor:D:D
hayatımda bu güne kadar kimseye özenmedim özenmemde çünkü kendimi seviyorum özenmediğim gibi hata özenilirim :24:hem güzelim hemde ukalayım ehi ehiii :horn::D:D

Gıcık oldum kadına.
Banu alkan geldi gözümün önüne.Tıpkı onun gibi aptal sarışın tavırları. Offfffff uzak dursun. Kendini fasulye zannedenlerden nefret ederim. Neyine özenilir bilmiyorumki....

bende onun için diyorumya arkadaşlar bazıları ona inanılmaz özeniyo.bazı erkeklerde deli oluyolar ne varsa bu yüzden de kendini bişey sanıyo aptall

Gerçekten kim bu paris yaa..yada kendini ne zannediyo..Güzel memleketimde ne parisler var..

Geri