1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.444
  Beğenilen Mesajlar:
  2.301
  Ödül Puanları:
  113

  Paris'in Benzeri İlk Kez Konuştu

  Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  Son birkaç aydır Paris Hilton�a olan benzerliği nedeniyle magazin gündeminden düşmeyen Ece Filiz, FHM Dergisi�ne konuştu. Ece Filiz, bugüne kadar tanıştığı hiçbir erkeğin kendisine asılmadığını söyledi.


  Paris Hilton'a olan benzerliğiyle gündeme gelen manken Ece Filiz, FHM Dergisi'ne verdiği röportajda, bugüne kadar tanıştığı hiçbir erkeğin kendisine asılmadığını söyledi: "Kız arkadaşlarımın sayısı erkeklere oranla daha az. Şimdiye kadar tanıştığım hiçbir erkek bana asılma eğiliminde bulunmadı. Çünkü hemen aradaki iletişim arkadaşlığa dönüşüyor."
  Son birkaç aydır Paris Hilton'a olan benzerliği nedeniyle magazin gündeminden düşmeyen Ece Filiz, FHM Dergisi'ne konuştu. Uzun yıllar Amerika'da eğitim gördükten sonra Türkiye'ye dönen Filiz, "Paris'e birebir benzemiyorum, sadece havam benziyor" diyor.


  Üniversitenin ardından Türkiye'ye neden döndünüz?

  - Ailemi özledim. Amerika'da tanıştığım nişanlımın da Türkiye'ye dönmeye karar vermesi bir başka etkendi tabii. Türkiye'de de bir şeyler yapmak istedim. Kendi ülkemde olmak istedim. Orada çok yoğun bir hayatım vardı, her şey yolundaydı ama buraya büyük bir özlem duyuyordum.

  İstanbul'a döner dönmez ayağınızın tozuyla yarışmaya katıldınız.

  - Evet, Best Model of Turkey yarışmasına katıldım. Hiç aklımda olmayan bir şeydi. Neredeyse modellikten tamamen uzaklaşmıştım. Arkadaşlarımla şakasını yaparken bir anda iş ciddiye bindi. Finalistler arasına girdim. Sonra Erkan Özerman beni Miss Turizm yarışmasına, Malezya'ya yolladı. Oradan Miss Trendy ve Miss Best in Talent ödülleriyle döndüm.

  Türkiye'ye tamamen yerleştiniz mi?

  - Her üç ya da altı ayda bir gidiyorum Amerika'ya. Orada da arkadaşlarım, akrabalarım var. Tamamen Türkiye'ye yerleşmiş sayılmam.

  Modellik dışında ne gibi planlarınız var?

  - Amerika'da Sony plak şirketinden bir single çıkaracağım.

  Ne tarz müzik yapacaksınız?

  - Elektronik tarzda olacak. Aslında bununla ilgili çok heyecan verici planlarım var ama şimdiden bir şey söylemek istemiyorum.

  Paris Hilton'a olan benzerliğinizle ünlendiniz. Peki, siz kendinizi benzetiyor musunuz ona?

  - Birebir benzemiyorum, sadece havam benziyor.

  Bu arada Los Angeles'ta Paris'le aynı ajansa bağlıymışsınız.

  - Evet. Menajerlerimiz de yakın arkadaşlar. Ben de sonradan öğrendim.

  İnsanların sizi sokakta Paris'e benzettiği oluyor mu?

  - Evet, ilginç olaylar geliyor başıma. Bir gün Los Angeles'ta alışverişe çıkmıştım. Paris de birkaç blok ötede alışveriş yapıyormuş. Bunu magazinciler ve Japon turistler duyuyor ve başlıyorlar aramaya hangi mağazada diye. Bir an benim bulunduğum mağazaya bir sürü insanın koştuğunu gördüm. "Ben Paris değilim" dedim. "Sorry" deyip aynen koşmaya devam ettiler Paris'i bulmak üzere...

  Nişanlınız Paris'e olan benzerliğiniz hakkında ne düşünüyor?

  - Dış görünüşümüzde olan benzerlikle ilgili bir şikayeti yok.

  Nişanlınızla olan ilişkiniz Las Vegas'ta başlamıştı. Burada devam ediyor. İlişkinizde Türkiye'ye dönmenizin ardından ne gibi değişiklikler yaşadınız? Mesela Türkiye'deyken sizi kıskanıyor mu?

  - Hayır, hiçbir fark yok. Kıskançlık, ilişkilerde illa ki olur ama abartmıyoruz ikimiz de. Daha olgun bir ilişki yaşıyoruz.

  YABANCI ERKEKLER KOLAY KOLAY ALDATMAZ

  Amerika'dayken yabancı bir erkekle birlikteliğiniz olmuştur. Sizce Türk erkekleriyle yabancı erkekler arasında ne gibi farklılıklar var?


  - Aslında tüm erkekler birbirlerine benziyor. Sadece yabancı erkekler biraz daha large'lar ve kolay kolay da aldatmıyorlar.

  Erkelerin hangi tavırları itici gelir size?

  - Cimri ve kaba olmaları itici gelir. Küfürden hiç hoşlanmam. Düşüncesiz ve kadınların çok konuştuklarını düşünen erkekleri de sevmem. Bir de sakaldan hoşlanmıyorum.

  Kalabalık bir ortamda yabancı gözler sizin bir erkekten hoşlanıp, ona ilgi duyduğunuzu nasıl anlarlar?

  - Ben çok kör bir kızım. Dışarıya kimle çıktıysam gözüm ondan başkasını görmez. O yüzden o kişinin gelip gözümün önünde durması lazım ki, ben farkına varabileyim. Farkına varırsam ve ondan hoşlandıysam, sert tavrım yerini daha sempatik bir görüntüye bırakır. Diğer insanların da benim ilgi duyduğumu anlamalarına gerek kalmaz, çünkü eğer bir şey hissedersem direkt "Ben bu adamdan çok hoşlandım" derim.

  Kendinizi nasıl buluyorsunuz?

  A: Seksi B: Sempatik C: Güzel

  - Hepsi diyebilirim. Ruh halime göre değişiyor bence. Bazen çirkin bile olabiliyorum.

  Aptal sarışını oynamak istemem

  Dürüst bir cevap istiyorum; Paris'e benzetilmek hoşunuza gidiyor mu?

  - Gitmiyor tabii ki. Tamam güzel bir kadın ama bir kere ben iki üniversite bitirdim. Çok farklı yeteneklerim var. Aptal sarışını oynamak istemiyorum

  Ama yurtdışında Paris'in katılmadığı davetlere katılacak ve para kazanacakmışsınız.

  - Sadece reklam amaçlı davetler...

  Tanıştığım hiçbir erkek bana asılmadı

  - Çok yakışıklı bir erkekle tanıştığınızda ona anında potansiyel sevgili gözüyle mi bakarsınız yoksa yeni bir arkadaş edindim diye mi düşünürsünüz?

  Ben küçükken futbol oynardım. Çok samimi olduğum, kardeşim gözüyle baktığım erkek arkadaşlarım vardır. Kız arkadaşlarımın sayısı erkeklere oranla daha az diyebilirim. Şimdiye kadar tanıştığım hiçbir erkek bana asılma eğiliminde bulunmadı. Çünkü hemen aradaki iletişim arkadaşlığa dönüşüyor.

   
Paris'in Benzeri İlk Kez Konuştu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. İzel Ameliyattan Sonra İlk Kez Konuştu

  İzel Ameliyattan Sonra İlk Kez Konuştu

  Cilt problemini gidermek için bir ay önce ameliyat masasına yatan İzel, yeni görüntüsüyle ilk kez Kelebek için objektif karşısına geçti. Aldatılmanın izleriydi Exoderm adı verilen yöntemle yüzünü kazıtan İzel, “Benim hiçbir zaman yüzümde ergenlik sivilceleri çıkmamıştır. Çok minik şeyler çıkar, sonra kaybolur giderdi. Bu cilt problemim, bundan 10 yıl önce, bir gecede ortaya çıktı. İlk...
 2. Ayşe Özyılmazel İlk Kez Konuştu!

  Ayşe Özyılmazel İlk Kez Konuştu!

  ayşe özyılmazel, düğünü, ilk kez konuştu, ali taran, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yılın olay düğünüyle evlenen Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran şu anda balayındalar. Yazılan ve çizilen pek çok yorumun ardından yeni gelin Ayşe Özyılmazel Vatan gazetesine ilk kez konuştu; O geceye dair herşey flu gibi ama çok güzeldi. Rüyada gibiyim hala kendime gelemedim....
 3. Dayak Yiyen TRT Spikeri İlk Kez Konuştu ...

  Dayak Yiyen TRT Spikeri İlk Kez Konuştu ...

  Dayak Yiyen TRT Spikeri İlk Kez Konuştu! TRT Haber spikeri Serra Karaçam, yaşadığı dayak şokunu ilk kez anlattı. Hem kendisini hem de halası Neşe Han'ı döven eşi Başbakanlık müfettişi Eyüp Özgüç'le evini ayırma kararı aldığını söyleyen Karaçam, işine de bir süre ara vereceğini ve bu süreçte psikolojik destek alacağını da söyledi... GAZETECİLERDEN BİR RİCASI VAR Milliyet'in haberine...
 4. Rüzgar Erkoçlar'ın Annesi İlk Kez Konuştu!

  Rüzgar Erkoçlar'ın Annesi İlk Kez Konuştu!

  Bu konu; Rüzgar Erkoçlar'ın Annesi İlk Kez Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde cinsiyet değiştirme ameliyatıyla erkek olan eski adıyla Nil yeni adıyla Rüzgar Erkoçlar birkaç gündür magazin basınının gündeminde. Ölüm tehdidi aldığıyla ilgili basına bilgiler sızan Rüzgar'ın annesi ilk kez Ayşe Arman'a konuştu ve bakın neler dedi......
 5. Çağla Şikel Alişan'la İlgili İlk Kez Konuştu!

  Çağla Şikel Alişan'la İlgili İlk Kez Konuştu!

  Çağla Şikel Alişan Hakkında Konuştu Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde Alişan'ın Çağla Şikel'den özür diliyerek, uzun süredir devam eden küslüğü sona erdirmesi üzerine konuyla ilgili oalrak Çağla Şikel ilk kez bir açıklama yaptı.. Alişan ile çok uzun süre çalıştıklarını anımsatan Şıkel, 'Alişan ile aramızda bir dargınlık durumu oldu. Ben aslında kimseye küs kalamam. Alişan çok...

Sayfayı Paylaş