1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0

Pasa

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada hala pasa unvani ile çagirilan emekli bir pasa görmek, bugünlerde durumunuzun biraz bozuk olmasina ragmen, kibarliginizi korudugunuza; kendinizi pasa olarak görmeniz, Çok gösterisli bir hayat yasamak için çalistiginiza delalet eder.

Pasa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pas

Pas

Bir şeyde görülen pas üzüntü ve kedere, borca, hastalık ve yoksulluğa; Pas görmek bazen yolculuğa, Kirli ve paslı elbiseler günaha delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Kir.)Tembel bir insan olduğunuzu belirtir. Artık çalışmanız gerekir demektir. Tembel bir insan olduğunuzu belirtir. Artık çalışmanız gerekir demektir. Pas, hastalığın, şanssızlığın, uğursuzluğun ve sahte dostlukların işaretidir....
  2. Sakızlı Pasta

Sakızlı Pasta

Damla sakızının katıldığı şeyler genelde lezzetli olur. Pastada hiç denemedim ama kulağa hoş geliyor değil mi meleklerim:) ? Ayy oruç oruç canım çektii yaaa :uhu::uhu::uhu: Malzemeler : ½ paket margarin 1 su bardağı un 1 litre süt 1 adet damla sakızı 1 su bardağı şeker 1 paket vanilya 1 paket kakaolu bisküvi 1 su bardağı dövülmüş fındık veya ceviz Yapılışı : Margarini eritin, sürekli...
  3. Kivili pasta

Kivili pasta

kivili kek tarifi Meleklerime güzel bir tarif veriyorum:)Netten almış olduğum bu tarif çok hoşuma gitti bende deneyeceğim ama denemeden önce sizinle de paylaşmak istedim.Sizde yapın diye.Hadi afiyet olsun hepimize:) Malzemeler : 1 adet kakaolu pasta keki Kreması için: 4 su b. süt 1 su b. toz şeker 2 çorba k. un 1 çorba k. nişasta 2 çorba k. irmik damla sakızı 1 yumurta sarısı...
  4. Vişneli pasta

Vişneli pasta

vişneli pastalar Vişneli Pasta Malzemeler: Pandispanya: 1 poşet Dr.Oetker Pandispanya Un 4 yumurta Yarım çay bardağı su 2 yemek kaşığı Dr.Oetker Kakao Krema: 1 paket Dr.Oetker Vanilyalı Pasta Kreması 1,5 su bardağı soğuk süt 4 yemek kaşığı vişne reçeli 2 yemek kaşığı vişne likörü Süslemek için: 10 adet vişne tanesi 1 yemek kaşığı Dr.Oetker Kakao Hazırlanışı: Pandispanya: Pandispanya unu...
  5. Krepli Pasta

Krepli Pasta

krepli pasta Evet meleklerim; yeni bir tarif daha sizlere. :D Bilenler biliyor benim eşim tıp1 diyabet hastası ama bütün insanlar gibi onunda canı tatlı bir şeyler istiyor ve bu durumda bana düşen görevde onun yiyebileceği farklı tatlar bulmak.Bu da onlardan biri umarım beğenirsiniz; Krepli Pasta Malzemeler Krep İçin 1 su bardağı süt 4 çorba kaşığı un 1 yumurta Krema için: 1/2 lit. süt 2...

Sayfayı Paylaş