Paslanmaz çelik saksılar

M

Misafir

Forum Okuru
Paslanmaz çelik saksılar
Paslanmaz çelik saksılar
aks0098.jpg
Ünlü Belçika markası Le Prince Jardinier tarafından üretilen şık paslanmaz çelik saksı ile birlikte orkide çiçeği hediye etmeye ne dersiniz? Le Prince Jardinier, saraylarda tercih edilen marka olarak tanınıyor. Paslanmaz çelik ve pirinç kombinasyonundan oluşan Le Prince Jardinier saksılar seçkinliği vurguluyor.

Belçika’dan ithal edilen Le Prince Jardinier marka bahçe aksesuarları, bahçe düzenlemesinde hissedebileceğiniz en yüksek konforu sunuyor. Ürünlerde kullanılan malzemeler ve tasarımlar bahçede çiçek dikmeyi, mutfakta pasta yapmak kadar keyifli bir etkinliğe dönüştürüyor.

aks0098a.jpg
Le Prince Jardinier marka paslanmaz çelik ve pirinç kombinasyonlu saksılar ve sulama kovaları bahçelere seçkinlik katıyor. Bahçe aletleri ve sulama sistemleri ise markanın en yeni modelleri arasında bulunuyor. Çiçek desenli porselen gül makasları ve bakır aksesuarlı alet setleri, koton kumaştan üretilen bahçe önlükleri ile kömür, odun ve kuru yaprak çantaları özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. El yapımı boyama dekoratif desenli terracotta saksılar ise bahçelere şık bir hava kazandırıyor.
 

Benzer İçerikler

Üst