pasta demek için yemek lazım.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üşengeçler için pasta..

üşengeçler için pasta..

eti burçaklı pasta Malzemeler: 1 paket burçak bisküvi 1 paket kakaolu bisküvi 1 paket kakaolu puding 2,5-3 su bardağı süt Hazırlanışı: Pudingi paketinin arkasında belirtilenden daha az miktarda süt ile pişirip hazırlayın. Biraz soğuduktan sonra uzun bir servis tabağını ve 1 kase su hazırlayın. Burçak bisküvinin bir yüzünü suya batırıp puding sürün, tabağa dik bir şekilde koyun....
  2. kul hakkı yemek ne demektir

kul hakkı yemek ne demektir

kul hakkı cezası kul hakkı nedir Rab bizleri kul hakkı ile sorgulamasın, dileriz ki hiç birimize kul hakkı yemek nasip olmaz ve kul hakkımız da yenmez. Lakin hayat hep dilediklerimizle sürmüyor Melek'lerim. Kimi zaman kul hakkımız yeniyor, kimi zaman da bilinçli ya da bilinçsiz kul hakkı yiyoruz. Peki kul hakkı yemek ne demek, cezası nedir; buyrun bu yazımızda öğrenelim Melek'lerim....
  3. Etli Hafif Yemekler yapmam lazım

Etli Hafif Yemekler yapmam lazım

Kızlar Arabistan dan misafirlerim geliyor perşembe günü ve onların et düşkünlüğü çok fazla bu sıcaklarda da et biraz ağır kaçıyor Türk mutfağı adına sizden Etli Hafif Yemekler konusunda bir kaç menü ve tarif rica ediyorum.
  4. kansızlık için neler yemek lazım?

kansızlık için neler yemek lazım?

Aile hekimi kansız olabileceğimi ona göre beslenmeme dikkat etmem gerektiğini söyledi ama ben soramadan öbür hasta girdi içeri. Şimdi ben ne yemeliyim ki kanım yerine gelsin ?
  5. Eşimin doğum günü için yemek menüsü bulmam lazım

Eşimin doğum günü için yemek menüsü bulmam lazım

kızlar eşimin doğum günü 26 şubat evde kutlucam yemek menüsünde takıldım. ne yapmalıyım sizce fikre ihtiyacım var et yemekleri sever mantı hamur işi sever. yardım lazım . pastayı de ben yapıcam

Sayfayı Paylaş