Patates diyeti bir haftada 5 kilo(denenmistir)

uzun zaman oldu siteye girmeyeli..patates diyetini bi kac defa tekrarlamıs biri olarak söylüyorum verilen kiloları koruyabilirseniz kalıcı oluyor kiloyu verdimm diye hemen abur cubura dalarsanız zaten hangi diyeti yapsanız geri alırsınız..bu diyet tekrarlı olarak yapılmayacak kesinlikle..bi hafta icinde acil kilo vermeniz gereken durumlarda bi 3-5 kilo kaybetmek istediginizde gercekten işe yarıyor..deneyenlerde sonucu görmüstür zaten..ben listeye harfi harfine uymadıgım halde 4-5 kilo veriyordum..diyeti uygulayacagım diye aclıktan ölmeye gerek yok zaten...umarım yardımcı olabilmişimdir...

doktorlar bas bas bağırıyolar bir haftada 4-5 kilo verilmez sağlıksız ve tehlikelidir diye. normali 1 en fazla 2 diyorlar. diyet uygularken dikkatli olalım melekler, sonra sağlımızdan olmayalım zayıflamak uğruna.

patatesi çok severim ama ilk 3gün sadece patates yiyince ne düşünürüm bilmiyorum bir de patatesleri tuZlayıp yesek bişi olur mu:D

güzel

bende zayıflamak istiyorum bu diyetle zayıflayan bir arkadaşım vardı. araştırırken size geldim demek ki iyi bir diyetmiş. deniyecem kesinlikle. o arkadaşım 85 kilodan 75 düştü darısı bize olsun kızlar:)

Geri