1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

patlıcan ailesi....

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>
    Bu Resim Otomatik olarak ufaltılmıştır. Resmi Büyütmek için buraya tıklayınız. Resmin Orjinal Ölçüsü 690x530 ve boyutu 257 KB.< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    Bu Resim Otomatik olarak ufaltılmıştır. Resmi Büyütmek için buraya tıklayınız. Resmin Orjinal Ölçüsü 580x732 ve boyutu 299 KB.< Konu Resmi..>

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    allah iylini versin emi çok dadlular emme sigaraya hayırrrrrrrr:sinir: parmaklarına sağlık canım:kiss:

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113
    Amanin bek dadluuu buu patlıcanlar amaninn.. :D patlıcan ailesi :D paylaşım için teeşekkürlr :D

patlıcan ailesi.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Patlıcan

Patlıcan

Patlıcan yemek ruhsatlı bir işyapmaya, kin ve kıskançlığa, iki yüzlülüğe ve yahut yaltaklığa, Avcının patlıcan yemesi avının iyi gitmesine, Mevsiminde patlıcan görmek küçük bir üzüntüyle birlikte rızka, mevsini dışında görmek kerih görülen ve sevilmeyen şeylere, Patlıcan yemeği rızık ve afiyete delalet eder.Çevrenizde itibarınızın sarsılmasına işarettir. Patlıcan kızartması yemek, acı bir...
  2. patlıcan

patlıcan

(Aubergine / Aubergine / Aubergine / Eggplant / Solanum melongena) Sebze olarak yenilen, mor renkli, uzunca silindirik veya yuvarlak bir yaz sebzesidir. Vatani tropik Hindistan’dir. Sicak memleketlerde yetistirilir. Orta ve kuzey Avrupa’da çok az taninmis olmasina ragmen, memleketimizde yazin çok yaygin yenen bir sebzedir. Patlicanin uzunca olanlarina daha çok kemer patlicani, yuvarlak olanina...
  3. Patlıcan

Patlıcan

(Aubergine / Aubergine / Aubergine / Eggplant / Solanum melongena) Sebze olarak yenilen, mor renkli, uzunca silindirik veya yuvarlak bir yaz sebzesidir. Vatani tropik Hindistan’dir. Sicak memleketlerde yetistirilir. Orta ve kuzey Avrupa’da çok az taninmis olmasina ragmen, memleketimizde yazin çok yaygin yenen bir sebzedir. Patlicanin uzunca olanlarina daha çok kemer patlicani, yuvarlak olanina...
  4. Koku Ailesi

Koku Ailesi

Kadın Çiçek En büyük koku ailesidir. Taze ve neşeli aromalara sahiptirler. Temel içerikleri çiçek, çiçek yaprakları, yağ ve tohumlarıdır. Bunlara genellikle misk, ağaç, meyve, yeşil bitki notaları ile aldehitler eşlik eder. Meyve Taze ve hafif kokulardır. Temel notaları bergamot, limon, portakal, mandalina, greyfurt, portakal çiçeğidir. Bunlara genellikle çiçek ve şipre notaları eşlik...
  5. Esimin ailesi

Esimin ailesi

Merhaba arkadaslar, umarim konuyu dogru yere acimisimdir. Nasil davranacagimi bilemiyorum dogrusu hissetiklerimin ve düsündüklerimin dogru olup olmadiginida bazen bilemiyorum acaba hakksizlik i yapiyorum diyorum bazen. Ben yeni evlendim evliligim sorunlu oldu babam cok karsiydi ikna etmem uzun ve zor oldu. Baslarda esimin ailesini seviyorum cok saygi duyuyordum ama evlilik öncesi yasadigimiz...

Sayfayı Paylaş