pc ile ilgili rüya tabirleri...

pc ile ilgili rüya tabirleri...
Rüyada Banlanmak : O Gün Bir Işinizin Ters Gideceğine Alamettir ... Rüyada Bir Foruma üye Olmak : Hayatınıza Hayırlı Bir Kapı Açılacağına Alamettir ... Rüyada Msn'e Girmek : Uzun Zamandır Görüşemediğiniz Bir Kişiyle Görüşeceğinize Alamettir ...
Rüyada Site Kurmak : Elinizden Para Gideceğine Alamettir ...

Rüyada Format Atmak : Hayatınıza Yeni Bir Soluk Geleceğine Alamettir ... Rüyada Hacklenmek : Yakın Arkadaşlarınızdan Biriyle Sorun Yaşayacağınıza Alamettir ...
Rüyada Modeme Reset Atmak : Elinize Bir Miktar Para Geçeceğine Alamettir ...
Rüyada Kamera Açmak : Herhangi Bir Yerden Teklif Alacağınıza Alamettir ...
Rüyada Avatarını Değiştirmek : Aşık Olabileceğinize Alamettir ...
Rüyada Bir Fan Cluba üye Olmak : Sevdiğiniz Bir Sanatçının Albümü çıkacağına Alamettir ...
Rüyada Mail Atmak : Evinize Hayırlı Bir Posta Geleceğine Alamettir ...

Rüyada Oyun Yüklemek : O Hafta çok Eğlenceğinize Alamettir ... Rüyada Yeni Msn Açmak : Hayatınızda Değişiklik Yapacağınız Anlamına Gelir ...
Rüyada Admin Olmak : Işinizde çok Saygın Bir Mevkiye Getirileceğinize Alamettir ...
Rüyada Photoshop Kullanmak : Hayatınızın Düzene Ihtiyacı Var Demektir ...
Rüyada Knight Oynamak : çok Seveceğiniz Bir Kız Ya Da Erkekle Tanışacağınıza Alamettir ...
Rüyada Caps Lock'un Açık Olması Hafta Büyük üzgünlükler Yaşayacağınız Anlamına Gelir ...
Rüyada Esc'ye Basmak : Hayatınızda Bir şeyleri Sonlandırmak Istediğinize Alamettir ...
Rüyada Kulaklıkla şarkı Dinlemek : O Hafta Bunalıma Girebileceiğinize
alıntı

Rüya ile amel edilirmi? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Rüya yorumlari Rüya yorumlari
Rüyamda bira içiyorduk okulun bahçesinde, saha gibi bir yer vardı. Sonra bir arkadaşımın üzerine geldi bir oglan. Daha sonra onu dövmeye gittim. Ben giderken baska bir kiz arkadasim gitti. Oglani birileri tutuyordu. Kizi da tutmaya calistilar...
Kadın Haberleri 0
ruya yorumlayan varmii ruya yorumlayan varmii
Ruyamda deste deste para gordum hirsizlatda varmis polis onlari ararken bikac deste parayi alip sakliyorum . Ayrica kalip kalip cikolata var elimde onlarida sakliyorum ve polis benide bulmasin diyorum .. ne olaki
Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri 1
rüyada ölmüş birinin benim kıyafetlerimle birlikte mezarından çıkmış olması ne demek rüyada ölmüş birinin benim kıyafetlerimle birlikte mezarından çıkmış olması ne demek
rüyamda babaannemin mezarından çıkmış ölmüş yeğenimin mezarının başında uzanırken üstündede benim kıyafetlerim örtülmüş gördüm bende başlarında dua ediyordum ama korkup karıstırıyodum duaları lütfen yorumlarmısınız rüyamı ????
Bilmedikleriniz 2
Neden rüya görürüz? Neden rüya görürüz?
Bir çok bilim adamı yıllardır araştırmalarına rağmen bir türlü çözüme kavuşturamamış olsa da, rüyanın varlığı hala sırrını korumaktadır ve keşfedilmeyi beklemektedir. Günümüzde, rüyalarla ilgili günlük hayatta yaşadığımız hadiseler ile alakalı...
Rüya Tabiri 0
Rüya ile amel edilirmi? Rüya ile amel edilirmi?
Amel kelimesi çeşitli anlamlarda kullanılabilir. Rüya ile amel edilir mi? Sorusuna cevap verebilmek için amel kelimesini dini bir terim olarak kullanmalı ve aynı şekilde “eyleme geçmek” anlamında değerlendirilmelidir. Gördüğünüz rüyalardan...
Rüya Tabiri 0