1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.135
  Beğenilen Mesajlar:
  1.159
  Ödül Puanları:
  113

  Ped Reklamı Karizmayı Çizer mi ?

  Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  Yine ünlü haberlerimize devam ediyoruz arkadaşlarım. Demet Akalın Alişana cimri demiş :)
  < Konu Resmi..>

  DEMET AKALIN BİR PROGRAMA YAPTIĞI AÇIKLAMADA ALİŞAN'I KIZLARLA TANIŞTIRDIĞINI SÖYLERKEN KENDİSİNE GELEN REKLAM TEKLİFLERİNDEN DE SÖZ ETTİ.

  Şarkıcı Demet Akalın Star TV bir magazin programına yaptığı açıklamada Alişan’a cimri dedi. “Alişan’ı kızlarla tanıştırıyorum ama o onlara bir yemek bile ısmarlamıyor. 300 YTL İstedim onu bile vermiyor” diyen Akalın, Alişan’ın kızlara para yedirmediğini vurguladı.


  3,5 milyon dolara ev aldığını da yalanlayan Demet Akalın, “Reklam filmim yok, tv programım yok o kadar param bu yüzden hiç olmadı” diyen şarkıcı reklam filmlerinde oynamamasının sebebini de şu şekilde açıklıyor: “Bana gelen reklam teklifleri hep karizma çizdirici, genelde hijyen ürünlerinden reklam teklifi geliyor o yüzden reklam filmlerinde oynamıyorum.” GAZETEPORT MAGAZİN   
Ped Reklamı Karizmayı Çizer mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. neyi silerdiniz,neyi çizerdiniz?

  neyi silerdiniz,neyi çizerdiniz?

  silgi olsaydınız neleri silerdiniz? kalem olsaydınız neleri çizerdiniz? evet arkadaşlar kalemde silgide elinizde hadi karar verin. ben kaderimi silerdim.
 2. karizmana karizma katacak karizma nickler:)

  karizmana karizma katacak karizma nickler:)

  karizma nickler güvenmiyorum nickleri değmezmiş sana nickleri değmezmiş ne ben sezarım ne sen brütüs 1) Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini ……. 2)Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun...
 3. Arda Turan Beyonce İle Reklam Filminde mi Oynayacak?

  Arda Turan Beyonce İle Reklam Filminde mi Oynayacak?

  arda turan haberleri, beyonce haberleri, arda turan beyonce Sevgili melekler, dünyaya açılan markamız Simit Sarayı'nın New York'ta açılacak şubesi için çekilecek reklam filminde Beyonce'un da rol alacağı konuşuluyor. Simit Sarayı'nın reklam yüzü olan Arda Turan'ın Beyonce ile bu projede rol alacağı söyleniyor. Hayırlısı..:)

Sayfayı Paylaş