1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Pelin Karahan babası için benim babam yok dedi

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  pelin karahan babası pelin karahan ve babasının küslüğü haberleri burada arkadaşlar. Kanal D'nin gençlik dizilerinden Kavak Yelleri dizisiyle izleyicinin kalbini fetheden güzel oyuncu Pelin Karahan hakkında sizlere geçtiğimiz günlerde Pelin Karahan kiminle evlendi sorunuz üzerine Pelin Karahan evlendi adlı bir konuya imza attık ve güzel oyuncunun evlilik haberini sizlerle paylaştık. Şimdi ise Pelin Karahan babası hakkında konuştuğu aillesel sözlerini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler."Benim babam yok" diyen Pelin Karahan babası için bakın daha neler söyledi Melek'lerim;
  < Konu Resmi..>


  Pelin Karahan, 15 yıldır görüşmediği babasının “Kızımla görüşmek isterim” sözlerine yanıt verdi: “Benim için tek ebeveyn annemdir. Bana hem anne ve hem babalık yaptı. Babamla görüşmeme kararı bana aittir.”  Karahan "Annem ile babamın evlilikleri ben 8 aylıkken sona erdi" diyerek şunları anlattı:

  - Bu süreçten sonra ilk defa 17 yaşımdayken Bayram Ali Karahan ile annemin ısrarı üzerine Ankara’da bir araya geldik. Ben, kendisini ilk kez orada gördüm. Bu ilk ve son görüşmemizin ardından bir daha ne yüz yüze geldik ne de başka bir yolla iletişime geçtik.

  - Ben Ankara’da doğdum ve 13 yaşına kadar orada yaşadım. Daha sonra 3 yıl İzmir’de bulundum. Ardından annem ile birlikte Ankara’ya dönerek lise eğitimimi tamamladım. 17 yaşımdayken Eskişehir Anadolu Üniversitesi’ni kazanarak eğitimim için Eskişehir’e gittim ve 5 yıl orada kaldım. Mezun olduktan sonra da iş hayatına atılmak için İstanbul’a geldim ve yaklaşık 6 yıldır burada yaşıyorum.

  - Bu süreçte benim hangi tarihlerde, hangi şehirde ve hangi sebeple bulunduğum açık ve net olarak ortadadır. Bayram Ali Karahan, bugüne dek benimle iletişime geçmek için hiçbir çaba sarf etmedi. Ben de ne annemin ne de bir yakınımın etkisi altında kalmadan kendi isteğimle onunla görüşmek istemedim.

  - Bugüne kadar hiçbir röportajımda bu konu ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadım. Bunun sebebi ise mesleğimdeki duruşum ve anneme olan saygımdır. Özellikle belirtmek isterim ki benim için tek ebeveyn olan annem, bana hem annelik hem de babalık yapmıştır.

  - Yakın zamanda ailelerimizin de onayını alarak yaptığım evlilik, aile değerlerine verdiğim önemin somut bir örneğidir. Sizlerle ve kamuoyuyla kısa bir süre önce bu mutluluğumu paylaşmamın ardından böyle bir haberin basında yer almasını da zamanlama açısından çok manidar buluyorum.

  - Bugüne kadar ailem ve iş hayatımla ilgili tüm kararlarımı kendi irademle aldım. Bundan sonraki hayatımda da bu konuya dair tutumum ve duruşum değişmeyecektir.

  BABA KARAHAN: PELİN'DEN HABER BEKLİYORUM

  Pelin Karahan’ın açıklamasını okuyan babası Bayram Ali Karahan ise duygularını Vatan'a anlattı: “Çok üzüldüm. Daha farklı bir cevap bekliyordum. Görüyorum ki Pelin beni silmiş, bu durumda yapabileceğim bir şey kalmadı. Baba olarak görmek, kucaklaşmak, sarılıp öpmek isterdim. Ben ona ulaşamıyordum, şansımı denedim. Anlattıklarımın tamamı doğrudur. İnsani olarak, bir baba olarak adımımı attım, aradığımı kanıtladım. Bundan sonrası için, ondan adım bekliyorum.”


  Karahan'ın babası Bayram Ali Karahan, kendisini Düzce’de bulan muhabirimiz Zehra Çengil’e 15 yıllık sırrını anlatmış, “Annesiyle ayrıldıktan sonra kızımla da uzun süre görüşemedim. Annesi Pelin’i benden şehir şehir kaçırdı. Sonradan bulduğumda ise kızım ünlü biriydi. ‘Şöhret olunca benimle görüşmek istiyor’ demesin diye kızımın yanına gitmedim. Pelin ile şöhretli biri olarak değil, kızım olarak görüşmeyi çok isterim” demişti. Bu sözlere Pelin Karahan’dan yanıt geldi.


   
 2. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  ya magazin d de bunu izlerken bi şarkı çıktı ama hatırlıyamıyorum ltfn yardımcı olun
   
Pelin Karahan babası için benim babam yok dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Pelin batu "tepki için mini giyiyorum" dedi

  Pelin batu "tepki için mini giyiyorum" dedi

  pelin batu kıyafetleri Ahmet Hakan'la yaşadığı ilişki Mansur Forutan tarafından deşifre edilen oyuncu Pelin Batu, ilişkisi hakkında konuşmaktan hoşlanmadığını söylüyor. Yeni projelerinden ve gözlerden uzak yaşadığı hayatından bahseden Pelin Batu, son dönemde etek boyunu bilinçli olarak kısalttığını ve bunu tepki için yaptığını söyledi. Batu, Milliyet gazetesinden Elif Berköz Ünyay'a...
 2. Başak Burcu Babası İçin Babalar Günü Hediyeleri

  Başak Burcu Babası İçin Babalar Günü Hediyeleri

  başak burcu babası babalar günü hediyeleri Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Aslan burcu babaları için hediye önerilerinin ardından şimdi de Başak burcu babası olanlar için önerilerimize geçiyoruz :) Maddi, manevi bütün problemlerin üzerinden gelebilecek bir dayanıklılıkları olan başak burcu babaları, dostlarına ve eşlerine sadıktırlar. Aile bağlarını koparmayı sevmezler. Genelde...
 3. Pelin Karahan Boşanıyor!

  Pelin Karahan Boşanıyor!

  pelin karahan, pelin karahan haberleri, pelin karahan evliliği Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mihrimah Sultan'ı Pelin Karahan eşine boşanma davası açtı. Gittiği spor merkezinde spa yaparken tanıştığı eşi Erdinç Bekiroğlu'yla İspanya'da gizlice evlenmişti. İşte haberin detayları... Anlaşmalı boşanmak için mahkemeye başvuran ve herhangi bir maddi manevi tazminat ile nafaka...
 4. Pelin Karahan Kimle Birlikte?

  Pelin Karahan Kimle Birlikte?

  pelin karahan, pelin karahan haberleri, pelin karahan sevgilisi Sevgili melekler, bildiğiniz üzere Muhteşem Yüzyıl'ın Mihrimah Sultan'ı Pelin Karahan geçtiğimiz günlerde yıldırım hızıyla evlendiği eşi Erdinç Bekiroğlu'ndan yine yıldırım hızıyla ayrılmıştı. Bugün bazı gazetelerde ise güzel oyuncunun iş adamı Bedri Güntay’la yeni ilişkiye yelken açtığı iddia edilmişti. Beyaz Tv’de yayınlanan...
 5. Pelin Karahan ın Bebeğinden Babasına Duygusal Mektup

  Pelin Karahan ın Bebeğinden Babasına Duygusal Mektup

  pelin karahanın bebeği, pelin karahan kiminle evli, pelin karahanın bebeğinin cinsiyeti, pelin karah hamile, pelin karahan kaç aylık hamile, pelin karahan doğum yaptımı Kavak Yelleri ve ardından Muhteşem Yüzyıl dizisin de Hürrem ve süleymanın biricik kızları mihrimah ı canlandıran ve ününe ün katan Pelin karahan anne olmak için gün sayıyor. Bebeğinin cinsiyetinin erkek olduğu açıklanan ünlü...

Sayfayı Paylaş