pembe pembe bakmadan geçme

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
pembe pembe bakmadan geçme
Pembe takılar ve pembe aksesuarlara benim gibi bayılıyor iseniz kızlar buyrun sizler için internetten arakladığım pembe aksesuarlara hep birlikte göz atalım istiyorum. Özellikle Pembenin kadınlara ve küçük kız çocuklarına çok yakıştığını düşünüyorum. Özellikle bu takıların yanında dudaklara bu renkleri tamamlayıcı yine pembe tonlarında sürülecek ruj ile yüzünüz gözünüz ışıl ışıl olacaktır. Beğendiğiniz ya da bulabileceğiniz var ise konuda bizlere yorumda atabilirsiniz. Nereden alabiliriz nereden bulabiliriz gibi... Ben internet ortamından alıyorum resimleri bilginiz olsun meleklerim :) < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..>

Moderatörün son düzenlenenleri:
  Kahverengi leke ve pembe kanama yaşayanlar bu hamilelik mi kızlar ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Spiralimi çıkarttım Pembe lekelenmem var Spiralimi çıkarttım Pembe lekelenmem var
Arkadaslar merhaba bugun adetimin 9.gunu ama benden hala lekelenmeler geliyor hala kesilmedi bende bir sorunmu var yoksa normalmi adetliyken spiralimi.cikarttim yoksa onun etkisimi bilmiyorum bu lekelenmeler yuzunden bebegim olmayacak die...
Soru-Cevap 1
pembe lekelenme ve kasık agrısı pembe lekelenme ve kasık agrısı
merhabalar arkadaslar aranizda adetine 12.gun kala cok hafif pembe leke sadece peceteye bulasan bir durum yasan oldumu acaba ayrica 3gundurde kasik agrim vardi ne olabilir acaba
Soru-Cevap 1
adet gecikmesi şeffaf akıntı pembe leke göğüste hassasiyet hamilemiyim adet gecikmesi şeffaf akıntı pembe leke göğüste hassasiyet hamilemiyim
Arkadaşlar adetim 3 gün gecikti goguslerde aşırı hassasiyet ağrı var, şeffaf kokusuz akıntı var dünde pembemsi bir lekelenme oldu ... tecrübeli anne adayları anneler bu belirtiler gebelik belirtileri midr lütfen acil yardım çok merak ediyorum bir...
Gebelik belirtileri 10
pembe akıntı? pembe akıntı?
erkek arkadaşımla ilişkide girdik geri çekilmeyi uyguladık bosalma olmadi adetime 14 gün kala oldu sanirim yumurtlama zamaninda ve zevk suyunun gelmedigini söyledi ama ilişkiden 1 gün sonra pembe bir akıntı geldi bu akıntı nedir ?
Gebelik 0
Kahverengi leke ve pembe kanama yaşayanlar bu hamilelik mi kızlar ? Kahverengi leke ve pembe kanama yaşayanlar bu hamilelik mi kızlar ?
bayanlar mrb yeni üyeyim bir sorum olacak afetim 2 gün geçikti bütün hamile belirtileri vardı bugün akşama doğru ilk önce kahve sonra pembe kanamam oldu idrarımı yaparken küçük pıhtı çıkıyor yerleşme kanamasını anlamadım yada adet mi oldum böyle...
Bilmedikleriniz 1