Pepsi, Türk futboluna yatırım yapıyor

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Pepsi, Türk futboluna yatırım yapıyor
PEPSİ Bottling Group (PBG) Türkiye’nin Manchester United tutkunu olan ve uzun yıllar profesyonel futbol oynayan İrlandalı Başkanı Ray Hazley, "Pepsi, Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de futbol yatırımlarını ve desteğini arttırarak sürdürecek" dedi. Pepsi’nin futbol yatırımları konusunda düzenlenen toplantıda konuşan PBG Türkiye Başkanı Ray Hazley, PBG dünya organizasyonu içinde Türkiye’nin büyüyen ve gelişen en önemli 2 ülke arasında yer aldığını söyledi. kaynak:hürriyet ekonomi

Pepsi yüzde 30 küçülüyor hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Türk kahvesi makinesi alacam hangisini almalıyım Türk kahvesi makinesi alacam hangisini almalıyım
Türk kahvesi tavsiyeleri türk kahvesi kullanıcı yorumları, türk kahvesi makineleri, kahve makinesi tavsiyeleri, türk kahvesi kullananlar Selamlar.. Türk kahvesi tutkunluğum var eş dost ve arkadaşlarla bir araya geldiğimiz de illaki bir...
Tatlı Evim 1
Türk kahvesi keyfi sunan karaca hatır kahve makinesi Türk kahvesi keyfi sunan karaca hatır kahve makinesi
karaca kahve makinesi, karaca hatır, karaca hatır kahve makinesi ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Geleneksel bir keyfe dönüşen türk kahvesi, tek başına içildiği gibi eş, dost ve arkadaşlarla içilen keyifli bir içecektir. Ben mesela...
Tatlı Evim 0
Bol köpüklü sodalı Türk kahvesinin yapılışı Bol köpüklü sodalı Türk kahvesinin yapılışı
Benim gibi Türk kahvesi tutkunları arasında iseniz bu konu tam da size göre;) Güne mutlaka bir kahve ile başlarım. Bazen tek başıma bazen eşimle bazen de dostlarımla içtiğim türk kahvesini son zamanlar da farklı bir şekil de pişirmeye başladım...
Bunları Biliyor musunuz ? 1
Fahriye Evcen'in saç rengi ve numarası nedir? Fahriye Evcen'in saç rengi ve numarası nedir?
kahve saç renkleri, fahriye evcen saç rengi, fahriye evcenin saç rengi nedir, fahriye evcenin saç tonu bilgileri ile sizlerleyiz. Seneye damgası vuran saç renklerinin başın da gelen...
Saç Bakımı 0
Pepsi yüzde 30 küçülüyor Pepsi yüzde 30 küçülüyor
Macaristan'da işçi çıkaran firmaların arasına Macaristan Pepsi de katıldı. Macaristan'da çıkan günlük siyasi gazete Nepszabadsag'da yer alan habere göre, PepsiAmericas şirketinin ülkede yaşayan krizden önemli ölçüde etkilendiği, ürünlerinin...
Ekonomi-Finans-Borsa 0