Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Perde dekorasyon

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Perde dekorasyon
    Perdeler her türlü eve uyan ve uyum sağlayan bir çok renk, desen ve doku seçeneğiyle üretilebilen, sade ama çık görüntüsüyle tercih edilen perde sistemidir[​IMG] Mekanlarda tek başına kullanılabileceği gibi kumaş perdelerle birlikte güneş kırıcı (sun screen) , gölgelik olarakta kullanılabilir[​IMG] Elde ya da makina da yıkanabilme özelliği stor perde sistemini cazip kılmaktadır[​IMG]

perdeler kişiye özel kumaş, hasır, bambu, polyester, ahşap ve güneş kırıcı malzemeden; arzuladığınız, düz, işlemeli, etek oymalı, pOnponlu, logolu, desenli, dantelli, saçaklı ve baskılı biçimde hazırlanmaktadır[​IMG]

perdenin mekanizması özel üretim olarak yaylı, zincirli; manuel, motorlu ya da uzaktan kumandalı olarak uygulanmaktadır

Perde dekorasyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evimizin dekorasyonu'nda Perde Seçiminin önemi

Evimizin dekorasyonu'nda Perde Seçiminin önemi

ben 10 perde ben ten perde 10 perdeleri tül benten Evimizin dekorasyonunun tamalayıcısı perdelerimizdir bu yüzden perde seçiminin önemi büyüktür... Hiç kuşkusuz evimizin estetik görüntüsünde perde çok önem taşır. Evinizi değiştirmek istediğinizde yapmanız gereken ilk şey, perdelerinizi değiştirmektir. Peki perdelerinizi neye göre seçeceğinizi biliyor musunuz? İşte size [Linkleri Gormek İcin...
  2. Bambu stor perde kullanılmış bir dekorasyon örneği

Bambu stor perde kullanılmış bir dekorasyon örneği

Bambu stor perde Bambu stor perde dekorasyon örnekleri Bambu stor perde annemin mutfağında var ve ben çok beğeniyorum. Kendi evimede alacaktım. Ahşap jaluzileri görünce vazgeçtim. Ahşap jalulizi aldım mutfağıma. Ama bu bambu stor dekorasyon örneklerini görünce aklım yine gitti doğrusu.
  3. Ev Dekorasyonunuza Uygun Perdeyi Nasıl Seçeceksiniz ?

Ev Dekorasyonunuza Uygun Perdeyi Nasıl Seçeceksiniz ?

Perde Seçimi Nasıl Yapılır Evinize Uygun Perde Nasıl Seçilir Sevgili melekler, evlerimizi dekore ederken mobilya seçimi yanında dikkat etmemiz gereken noktalardan biri de perde seçimidir . Halı ve mobilyalarla uyumlu bir şekilde seçilen perdeler evinize bambaşka bir hava katar. Bu makalemizde evinize uygun perde nasıl seçilir anlatmaya çalışacağız sizlere :) Evinizi dekor ederken...
  4. 2014 Perde Dekorasyonundan Örnekler

2014 Perde Dekorasyonundan Örnekler

2014 perde modelleri, perde modelleri, perde dekorasyonu Bir evin mobilyasını ön plana çıkaran ve odanın atmosferin olumlu bir şekil de değiştiren perde modelleridir. Günümüz de perde modelleri her zevke ve renge hitap etmekte olup çok şık tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Bayram öncesi ve kış temizliği derken şu sıralar eminim ki birçok evde dekorasyon adına değişiklikler yapılıyor. Eğer...
  5. Modern Salon Perdesi Modelleri 2016 Şıklığı

Modern Salon Perdesi Modelleri 2016 Şıklığı

Modern ev dekorasyonu denilince akla gelen modern dekor ürünleri arasında öncüdür perdeler. Taç perde ya da Brillant perde modelleri modern ev dekorasyonu için gezilecek marka mağazaları arasında sizler için uzun ömürlü seçimler yapabileceğiniz modeller olabilecektir. Evinizde şıklık ve zarif ortam sunumu elde ederken akla gelebilecek en özel modern perde modellerini resim galerimde...

Sayfayı Paylaş