Perihan Savaş 10 Kilo Verdi!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Perihan Savaş 10 Kilo Verdi!
Bu konu; Perihan Savaş 10 Kilo Verdi haberi hakkında bilgiler vermektedir.Sevgili melekler, başarılı oyuncu Perihan Savaş tam 10 kilo vermiş. Prof.Dr.Osman Müftüoğlu denetiminde kilo veren başarılı oyuncu bakın o kiloları nasıl vermiş...


perihan_savas-e5.jpg
Bol bol yiyerek zayıfladığını belirten Savaş "Listem oldukça geniş. Hatta hocamın bana verdiği pek çok şeyi yiyemiyorum. En önemlisi üç beyazdan uzak duruyorum. Zaten şeker kullanmazdım. Bende insilün direnci başlamıştı, onu kırmak gerekiyordu. Ona göre bir diyet programı uyguladım. Protein ağırlık beslendim. Sebzeleri bile etli yedim. Hedefimde 3 kilo daha var" dedi.

KOLESTROLE İNANMIYORUM

Ünlü oyuncu uzmanların protein ağırlıklı beslenmenin kolesterolü yükselttiği iddialarını ise doğru bulmadığını söyledi. Savaş sözlerine şöyle devam etti: "Kolesterole başından beri inanmıyorum. Tamamıyla ilaç firmaların yaratmış olduğu bir şey. Mesela bir aralar yumurta yenmeyecek diye kıyametler koptu, şimdi de Yumurta yiyebilirsiniz kolesterol yapmıyor' diyorlar.

Beslenme düzenini iyi kurmanız gerekiyor. Her öğün yemek yemek şart. Öğün atlamamak gerekiyor. Bunu yaptığınızda düzgün bir şekilde kilo verebiliyorsunuz. Ama bünyeden bünyeye de değişiyor. Herkesin diyet yapmadan önce kan tahlillerini yaptırması gerekiyor."
 
Üst