1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Perukla girdiği sınav geçersiz sayıldı

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Bartın'da Açık Öğretim Fakültesi öğrencisinin perukla girdiği bütünleme sınavı geçersiz sayıldı.

  AÖF İlahiyat Fakültesi ön lisans 1. sınıf öğrencisi iki çocuk annesi Nagehan A., sınav sonuçlarını merakla beklerken kılık kıyafet ihlali gerekçesiyle sınavının geçersiz sayıldığını öğrenince şoke oldu. 8-9 Eylül 2007 tarihlerinde yapılan AÖF bütünleme sınavlarının 8 Eylül tarihindeki oturumuna Bartın Meslek Yüksekokulu'nda giren Nagehan A., sınav esnasında salon görevlileri tarafından herhangi bir ikaza maruz kalmadığını söylüyor.

  Bir yıllık emeğinin ve zahmetinin boşa gittiğini ifade eden Nagehan A., 'Keşke sınav esnasında sınav salon görevlisi uyarıda bulunsaydı, aceleyle başörtüsü üzerine peruk takarak sınava girdim. Ne salona girerken ne de sınav esnasında hiçbir görevli tarafından uyarılmadım. İnsan bu kadar acımasız nasıl olabilir. Sınav sonuçlarını ve ikinci sınıfa geçmeyi merakla beklerken karşılaştığım duruma çok üzüldüm. İkaz edilmeden kişinin arkasından işgüzar bir niyetle kıyım yapılıyor. Söz konusu uygulama ve yasağı anlamakta gerçekten zorlanıyorum.' dedi.

   
Perukla girdiği sınav geçersiz sayıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Peruk takan bebisler

  Peruk takan bebisler

  Allahim ne tatlilar dimi :)
 2. Şişmanlık resmen hastalık sayıldı

  Şişmanlık resmen hastalık sayıldı

  şişmanlık yasası Senatoda ''Obezite Yasası'', şişmanlık ile yeme bozuklukları olan anoreksi ve bulimiyle mücadelenin ulusal çıkar olduğu belirtilerek, oy birliğiyle kabul edildi. Yasanın daha önce meclisin alt kanadından geçtikten sonra senato tarafından da onaylanmasıyla, bu hastalar Arjantin sağlık programları kapsamında tedavi olabilecekler. Yasa ayrıca basın yayın organlarının, bir...
 3. Sınav.

  Sınav.

  04.05.2012 günü hayatbilgisi sınavından kaç alacağım.
 4. Peruk takmanın dinimizce hükümleri

  Peruk takmanın dinimizce hükümleri

  peruk takmak harammıdır,peruk takmak günahmıdır,peruk takmak caizmidir,peruk takmak helalmi harammı hakkında bilgiler Sual: Peruk takarak sokağa çıkmak uygun mu? CEVAP Tam İlmihal’de diyor ki: (Kadının, insan saçını, kendi saçı arasına örerek birleştirmeyip de, kendi saçına iplikle, bez şeritle bağlamasının ve hayvan kılları eklemenin haram olmadığı, (İbni Âbidin)de, (Hadika)da ve (Fetava-i...
 5. Peruk takmak caizmi ?

  Peruk takmak caizmi ?

  İyi günler benim saçım çok kısa insan saçından imal edilen bir peruk aldım.Annem başkasının saçını takmak haram günah felan dedi. Ya bu işin aslı astarı nedir ? Niye peruk takmak haram olaki ?

Sayfayı Paylaş