1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz İşadamı Serkan Kodaloğlu İle Evlendi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

petek dinçöz haberleri, petek dinçöz evlendi, petek dinçözün gelinliği
    Sevgili melekler, boşandığı 2008 yılından beri Can Tanrıyar'la sürekli davalık olan ve basında yer alan şarkıcı Petek Dinçöz geçtiğimiz gün evlendi. Daha önce şarkıcı Hatice ve oyuncu Esra Sönmezer’le aşk yaşayan, Galeri İrfan Home Mağazalar Zinciri’nin yönetim kurulu başkanı Serkan Kodaloğlu ile nikah masasına oturan Dinçöz, bol dantelli sırt dekolteli gelinliğiyle göz kamaştırdı..

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Petek Dinçöz İşadamı Serkan Kodaloğlu İle Evlendi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Zevksiz

Petek Dinçöz - Zevksiz

Bu hasretin bir adı var Can acımısın Ağla ağla açılırsın Haline ağla Umudunun yollarını Ellerinle kapattım Sen sevda düşmanı Kendine ağla Sen en güzel rüyamdın Yıkıldı gönül tahtım Yüreğim sende kaldı Ah benim talihsiz bahtım Ben aşkı sende buldum Sen bedende Benden sonra onu mu buldun Zevksiz sende
  2. Petek Dinçöz - Okşa

Petek Dinçöz - Okşa

Elimi tut Gözüme bak Ben asigim arkadas (2) Sacimi tut Oksa Oksa Oksa Oksa Seviyorum dedim Sevilmedim Ölüyorum dedim Üzülmedin Önünde diz cöksem Bana bunlar bos is dedin Dürüst ol Yüzüme bak Askini tani arkadas Akilli ol Aklimi al Elimi tut Oksa Oksa Oksa Oksa Seviyorum dedim Sevilmedim Ölüyorum dedim Üzülmedin Önünde diz cöksem Bana bunlar Bos is dedin
  3. Petek Dinçöz - Kısmetsizim

Petek Dinçöz - Kısmetsizim

Yanarım ağlarım kaderime Bir sevgili bulamadım diye Ki sorarım hep kendime niye Kısmetsizim OOO... OOO... Birini beğensem çıkar evli Bekarlar da var ama hercai Kimisi de beni bulur zilli Kısmetsizim OOO... OOO... HEY HEY HEY Yanarım ağlarım kaderime Bir sevgili bulamadım diye Ki sorarım hep kendime niye Kısmetsizim OOO... OOO... Herkes arar sırılsıklam aşık Benimki olsun sadece Sadık Yazık...
  4. Petek Dinçöz - Gitme

Petek Dinçöz - Gitme

bekliyorum sabah oldu yine kiminle berabersin hiç insafın yok mu senin ben burda sensiz bir başımayken birgün ayrılacaksak seni ben terkederim hayatımın yanlışısın ama sana aşıgım gitme,gitme başka tenlerde eriyip bitme
  5. petek dinçözde boşanıyor...

petek dinçözde boşanıyor...

ben petek dinçözü ço seviyorum bu yüzdende bu habere üzüldüm doğrusu inşallah barışırlar...işte o haber (alıntıdır) çatırdadı. Şarkıcı Petek Dinçöz (30) 8 yıllık flörtün ardından 2 yıl önce canlı yayında nikah masasına oturduğu Can Tanrıyar’dan (50) boşanıyor. Vatan gazetesinden Gülşen Yüksel'in haberine göre, sık sık kızlı-erkekli bir grup arkadaşıyla gece kulüplerinde boy gösteren...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş