1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Petek Dinçöz, kıyafetinin azizliğine uğradı.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Yaklaşık iki saat sahnede kalan Dinçöz, şarkılarını seslendirirken kıyafetinin askısı koptu. Milliyet Cafe2nin haberine göre, şarkıcı çözümü erkek ceketi giymekte buldu. Sinop Belediye Başkanı Zeki Yılmazer’le birlikte sahnede “Aldırma Gönül” şarkısını birlikte söyleyen Dinçöz, “Herkesin gözü bende o yüzden nazara geldim. Kıskananlar çatlasın” dedi. habertürk

Petek Dinçöz, kıyafetinin azizliğine uğradı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Kısmetsizim

Petek Dinçöz - Kısmetsizim

Yanarım ağlarım kaderime Bir sevgili bulamadım diye Ki sorarım hep kendime niye Kısmetsizim OOO... OOO... Birini beğensem çıkar evli Bekarlar da var ama hercai Kimisi de beni bulur zilli Kısmetsizim OOO... OOO... HEY HEY HEY Yanarım ağlarım kaderime Bir sevgili bulamadım diye Ki sorarım hep kendime niye Kısmetsizim OOO... OOO... Herkes arar sırılsıklam aşık Benimki olsun sadece Sadık Yazık...
  2. Petek Dinçöz - Gitme

Petek Dinçöz - Gitme

bekliyorum sabah oldu yine kiminle berabersin hiç insafın yok mu senin ben burda sensiz bir başımayken birgün ayrılacaksak seni ben terkederim hayatımın yanlışısın ama sana aşıgım gitme,gitme başka tenlerde eriyip bitme
  3. Petek Dinçöz - Boyu Devrilesi

Petek Dinçöz - Boyu Devrilesi

Bir nikah yaptın diye beni aldınmı sandın? Gönlüm senden geçti sınıfta kaldın Dünü çok seviyordun Ama bugün işin çok zor Yürü beee aslanım sende beyaz yok Erkekler hep böyle hep buklar bahane Ama devir değişti meee diyeceksin hadi söyle; -Hergün çorba,pilav papaz bile isyan eder Türküz,Doğruyuz işi biliriz sonunda hep eve geri döneriz.
  4. Petek Dinçöz - Aşk Yazı

Petek Dinçöz - Aşk Yazı

Geç oldu güç oldu kalbim seninle aşkı buldu Bilsen bilsen ne kadar beklemişim Sevgisizlikten ne çok çekmişim Bu aşk bu yaza damgasını vuracak Bedenim tenini güneşten çok yakacak Hele bir bana gel bak neler olacak Naz etme canım canım aşkım benim X2
  5. petek dinçözde boşanıyor...

petek dinçözde boşanıyor...

ben petek dinçözü ço seviyorum bu yüzdende bu habere üzüldüm doğrusu inşallah barışırlar...işte o haber (alıntıdır) çatırdadı. Şarkıcı Petek Dinçöz (30) 8 yıllık flörtün ardından 2 yıl önce canlı yayında nikah masasına oturduğu Can Tanrıyar’dan (50) boşanıyor. Vatan gazetesinden Gülşen Yüksel'in haberine göre, sık sık kızlı-erkekli bir grup arkadaşıyla gece kulüplerinde boy gösteren...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş