Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - Kördüğüm (düet Kutsi)

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

petek dinçöz kutsi düet kutsi petek dinçöz düet düeti düetleri Petek Dincöz:
    sensiz yasamaliyim
    sensiz basarmaliyim
    senden arta kalan bu dünyanin tadini doyasiya cikarmaliyim

Kutsi:
    affet affet
    yargisiz infazetme beni ne olursun

allahinin askina affet
    erkekler cocuktur askim
    bende daha yeni büyüdüm
    belki cizmeyi aştım ama
    bak yine geri döndüm

Petek Dincöz:
    sen hayatta gördügüm en vicdansız adamsın
    benim hayatım kördügüm
    sen ne kadar rahatsin
    kader mi keder mi bilmem
    kadinlar hep bekler mi
    kördügüm bir kördügüm daha

Kutsi:
    affet affet
    yargisiz infazetme beni ne olursun
    allahinin askina affet

yanlis yaptim hataliyim
    ben dersimi coktan aldim
    hadi yüzün gülsün bana
    yeniden baslayalim

Petek Dincöz:
    ne kadar kolay degil mi
    erkekler icin böyle
    git gez dolas eglen
    sonra dön gel kendi evine
    kader mi keder mi bilmem
    kadinlar hep bekler mi
    kördügüm bir kördügüm daha

Petek Dinçöz - Kördüğüm (düet Kutsi) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Çalkala

Petek Dinçöz - Çalkala

bu yaz aşık olmalı çalsana benim şarkımı şimdi aşk zamanı çalsana benim şarkımı iş işten geçmeden yaşlandım demeden olur mu hiç sevmeden of of sende iş yok of of sende iş yok çalsana oğlum çalsana çalkala kızım çalkala dünya bile dönüyor durma öyle çalkala önce çaldır şarkını dansa kaldır aşkını şimdi aşk zamanı dansa kaldır aşkını dur durak bilmeden yoruldum demeden...
  2. Petek Dinçöz - Cızz

Petek Dinçöz - Cızz

Sahici aşk arıyorken her yerde Karşıma çıktın birden oldu bir mucize Seven kalbe hükmetmek mümkün değilmiş Çılgına dönüyormuş yürek aşka düşünce Sayende dünya şahane Ne isterim ki ben daha neeee... Aşktan korkup kaçmak için Kalmadı hiçbir bahaneee , dahanee... İçim cızz etti , sana bakınca Sen yanımda öyle durunca Ne olduysa bir anda oldu Kapıldım aşkın ihtişamına İçim cızz...
  3. Kutsi - Balkızın Aşkı (Nalan Düet)

Kutsi - Balkızın Aşkı (Nalan Düet)

Yanindayken ozluyorum gururumdan anlatamamki Geriye kalan koca bir yalan Balkizin askiymis gercek olan Masal bitti simdi ask konusacak Kalbimdesin ahhh kalbimdesin Senden baskasinin olamam artik Yanindayken ozluyorum gururumdan anlatamamki Geriye kalan koca bir yalan Balkizin askiymis gercek olan Masal bitti simdi ask konusacak Kalbimdesin ahhh kalbimdesin Senden baskasinin olamam...
  4. Petek dinçöz hastanede!

Petek dinçöz hastanede!

Acil şifalar :) DÖRT GÜN ÖNCE AKŞAM SAATLERİNDE EŞİ TARAFINDAN EVDE NEFESSİZ KALIP BOĞULMAK ÜZEREYKEN BULUNAN VE ACİLEN HASTANEYE KALDIRILAN ŞARKICI PETEK DİNÇÖZ'ÜN AĞIR ZATÜRREEYE YAKALANDIĞI ORTAYA ÇIKTI. 4 gün hastanede tedavi gören sanatçı, aylar önce verdiği söz gereğince İstanbul'daki Sait Halim Paşa yalısında verilen bir davette sahne aldı. Dinçöz, acil durum için kapısında...
  5. Petek Dinçöz hayatı

Petek Dinçöz hayatı

petek dinçöz biyografi petek dinçöz hayatı kimdir dinçözün hayatı petek dinçöz hayatı, kimdir, biyografi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri, resimleri Mankenlikten, şarkıcılığa ve sunuculuğa - oyunculuğa transfer olan ekranların güzel ve başarılı isimlerinden Petek Dinçöz hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler! Petek Dinçöz Aşkın Tam Sırası albüm kapağı...

Sayfayı Paylaş