Petek Dinçöz "Milat" Albümü Tanıtımı 2013

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Petek Dinçöz "Milat" Albümü Tanıtımı 2013
Bu sayfa; Petek Dinçöz "Milat" Albümü Tanıtımı 2013 hakkında bilgiler vermektedir.


Sevgili melekler, Petek Dinçöz'ün son albümü "Milat" geçtiğimiz ay piyasaya çıktı. Albüm çıkarmaya 2.5 yıl ara veren Dinçöz bu albümünde Gülşen ve Deniz Seki başta olmak üzere pek çok ünlü ismin eserlerine yer verdi.


petek_dincoz-3a0.jpgPetek Dinçöz, yeni albümü "Milat" ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Yaklaşık 2.5 yıl aradan sonra müzikseverlerle buluşacak albümüyle Petek Dinçöz dinleyicilerini hem görünüm, hem müzikalite hem de yorum olarak şaşırtacak. "Bu albüm benim için gerçekten de milat olacak" diyen Petek Dinçöz'e çok önemli müzisyenler, söz - müzik ve aranjeleriyle destek veriyorlar. Gülşen, Deniz Seki, Ferdi Ünal, Hakkı Yalçın, Aşkın Tuna, Selim Çaldıran, Murat Güneş ve Caner Güneysu'nun hayata geçirdiği söz ve besteleri ise Ozan Çolakoğlu ve Erhan Bayrak aranjeleriyle renklendirdiler.

Yapımcılığını ve prodüktörlüğünü Kaya Müzik'in, süpervizörlüğünü Haluk Şentürk'ün yaptığı albümün müzik direktörlüğünü ise Erhan Bayrak üstlendi. Esen Müzik'in dağıtımıyla müzik marketlere ulaşacak albümde toplam sekiz yeni şarkı bulunuyor. Ayrıca albümde sözlerini Bülent Ay'ın yazdığı Raşit Özdamla'nın bestelediği "Alabora" adlı şarkının Erhan Bayrak imzası taşıyan bir piyano versiyonu ile bir de Club Remix'i de yer alıyor.

Spor ve sağlıklı beslenme ile formuna kavuşan Petek Dinçöz albüm fotoğrafları için Lara Sayılgan'ın objektifinin karşısına geçti. Bahar Kongel'in son derece sade ve modaya uygun kıyafet seçimlerini Petek Dinçöz, doğal bıraktığı saçlarıyla tamamladı.

Aşk
Söz & Müzik: Gülşen

Artık Üzülmek İstemiyorum
Söz & Müzik: Deniz Seki

Heves
Söz & Müzik: Ferdi Ünal

Alabora
Söz: Bülent Ay Müzik: Reşit Gözdamla

Sade Tören
Söz: Gülşen Müzik: Caner Güneysu

Havam Yerinde
Söz: Aşkın Tuna Müzik: Selim Çaldıran

Kibir
Söz & Müzik: Ferdi Ünal

Alabora ( Club Remix )
Erhan Bayrak

Kirli Gömlek
Söz: Hakkı Yalçın Müzik: Murat Güneş

Alabora (Piano Version)
Piano Kompoziyon: Erhan Bayrak
Akustik Piano: Erhan Bayrak
 
Üst