Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - Yolun Açık Olsun

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

erkekler hovarda gözü dışarda kızlar pası atar
    ohh ne alaa!!
    utangaç olanlar kış uykusunda
    tam zamanı çocuklar oyalanmayın...
    bırak uzaktan gözlerinle kesmeyi
    bırak yalandan rüzgar gibi esmeyi
    karşındayım işte ne duruyorsun
    cesaretin yoksa YOLUN AÇIK OLSUN !!!
    ....... lala lala lala lalala lala .......
    lafa geldimi erkek milleti
    şimdiki kızlar delirtir milleti
    ilk adımı sen at tutma kendini
    artık devir değişti oyalanmayın
    bırak uzaktan gözlerinle kesmeyi
    bırak yalandan rüzgar gibi esmeyi
    karşındayım işte ne duruyorsun
    cesaretin yoksa YOLUN AÇIK OLSUN

Petek Dinçöz - Yolun Açık Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Yerimde Sen Olsan

Petek Dinçöz - Yerimde Sen Olsan

Yanımda yoksun istemem seni gönlüm perişan yıktın herşeyi kırdığın kalbimin yokki tamiri ben aynı ben değilim gittin gideli yerimde sen olsan delirmezmiydin yerimde sen olsan ah etmezmiydin aşkımdan ölsende git demezmiydin yaptıkların yanına karmı kalır elbet hesap sorulur ağır ağır Yanımda yoksun istemem seni gönlüm perişan yıktın herşeyi kırdığın kalbimin yokki tamiri ben aynı ben değilim...
  2. Petek Dinçöz - Çalkala

Petek Dinçöz - Çalkala

bu yaz aşık olmalı çalsana benim şarkımı şimdi aşk zamanı çalsana benim şarkımı iş işten geçmeden yaşlandım demeden olur mu hiç sevmeden of of sende iş yok of of sende iş yok çalsana oğlum çalsana çalkala kızım çalkala dünya bile dönüyor durma öyle çalkala önce çaldır şarkını dansa kaldır aşkını şimdi aşk zamanı dansa kaldır aşkını dur durak bilmeden yoruldum demeden...
  3. Petek Dinçöz - Cızz

Petek Dinçöz - Cızz

Sahici aşk arıyorken her yerde Karşıma çıktın birden oldu bir mucize Seven kalbe hükmetmek mümkün değilmiş Çılgına dönüyormuş yürek aşka düşünce Sayende dünya şahane Ne isterim ki ben daha neeee... Aşktan korkup kaçmak için Kalmadı hiçbir bahaneee , dahanee... İçim cızz etti , sana bakınca Sen yanımda öyle durunca Ne olduysa bir anda oldu Kapıldım aşkın ihtişamına İçim cızz...
  4. Petek dinçöz hastanede!

Petek dinçöz hastanede!

Acil şifalar :) DÖRT GÜN ÖNCE AKŞAM SAATLERİNDE EŞİ TARAFINDAN EVDE NEFESSİZ KALIP BOĞULMAK ÜZEREYKEN BULUNAN VE ACİLEN HASTANEYE KALDIRILAN ŞARKICI PETEK DİNÇÖZ'ÜN AĞIR ZATÜRREEYE YAKALANDIĞI ORTAYA ÇIKTI. 4 gün hastanede tedavi gören sanatçı, aylar önce verdiği söz gereğince İstanbul'daki Sait Halim Paşa yalısında verilen bir davette sahne aldı. Dinçöz, acil durum için kapısında...
  5. Petek Dinçöz hayatı

Petek Dinçöz hayatı

petek dinçöz biyografi petek dinçöz hayatı kimdir dinçözün hayatı petek dinçöz hayatı, kimdir, biyografi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri, resimleri Mankenlikten, şarkıcılığa ve sunuculuğa - oyunculuğa transfer olan ekranların güzel ve başarılı isimlerinden Petek Dinçöz hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler! Petek Dinçöz Aşkın Tam Sırası albüm kapağı...

Sayfayı Paylaş