1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0

Petek

Konu, 'Ö-P' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Petek balı helal mirasa, ganimete, şifa bulmaya, şirket yahut ortaklıktan elde edilecek kazanca, yücelik ve ilm" itibara, Petek balı bazen ibadete gösteriş karıştırmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Bal.)Rüyada ari petegi görmek, yakin akrabalariniza yardimda bulunacaginiza; petekten bal aldiginizi görmek, bir yerden büyük bir miktarda para alacaginiza isarettir.

Petek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. petek dincoz

petek dincoz

petek dncz petek din Biyografi Petek Din??z'?n hayati Diydem Ezg? 3.5 yil ?nce Kibris?ta yapilan Best Model Yarismasi?nda ???nc? oldu. Hen?z 17 yasindayken s?hreti yakalayan Diydem, ?nce Sirilsiklam, ardindan da Zehirli ?i?ek dizilerinde kamera karsisina ge?ti. Sonra mankenlige basladi, ?arkifelek?te hosteslik yapti.Televolelerin g?zdesi olan gen? manken en son sarkiciliga da el att. Su...
  2. Petek Dinçöz - Aşk Yazı

Petek Dinçöz - Aşk Yazı

Geç oldu güç oldu kalbim seninle aşkı buldu Bilsen bilsen ne kadar beklemişim Sevgisizlikten ne çok çekmişim Bu aşk bu yaza damgasını vuracak Bedenim tenini güneşten çok yakacak Hele bir bana gel bak neler olacak Naz etme canım canım aşkım benim X2
  3. Petek dinçöz'ün kardeşi bıçaklandı

Petek dinçöz'ün kardeşi bıçaklandı

PETEK DİNÇÖZ'ÜN, İZMİR'DE OTURAN KARDEŞİ NECDET ÖZGÜN, BIÇAKLANDI. Petek Dinçöz'ün, İzmir'de oturan kardeşi Necdet Özgün, geçen çarşamba günü, Çiğli İlçesi Cehar Dudayev Bulvarı üzerinde otomobiliyle giderken yol tartışmasına girdiği başka bir aracın sürücüsü tarafından sırtından bıçaklandı. Yaralanan Necdet Özgün, yakındaki özel bir hastaneye kaldırılırken, sağlık durumunun iyi olduğu,...
  4. Arıların peteği

Arıların peteği

ilginçlikler bitmiyor Rabbim neler neler yaratıyor nasıl yaratıyor onlara nasıl can veriyor ne gibi güçler veriyor bakınız... arıların peteklerindeki depreme dayanıklı tasarım: Mimari tasarımlar yapılırken doğadaki örneklerden yararlanmak günümüzde son derece yaygın olan bir yöntemdir. Çünkü doğadaki tasarımlar her yönden kusursuzdur. Enerji tasarrufu, estetik, kusursuz işlevsellik,...
  5. petek dinçözde boşanıyor...

petek dinçözde boşanıyor...

ben petek dinçözü ço seviyorum bu yüzdende bu habere üzüldüm doğrusu inşallah barışırlar...işte o haber (alıntıdır) çatırdadı. Şarkıcı Petek Dinçöz (30) 8 yıllık flörtün ardından 2 yıl önce canlı yayında nikah masasına oturduğu Can Tanrıyar’dan (50) boşanıyor. Vatan gazetesinden Gülşen Yüksel'in haberine göre, sık sık kızlı-erkekli bir grup arkadaşıyla gece kulüplerinde boy gösteren...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş