1. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul

  Peyker Çok Mutlu

  Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

  peykerin gelinliği belda aysan peykerin kıyafetleri hamile kıyafetleri kocasının adı Aşk-ı Memnu dizisinin Peyker'i evliliğinde mutluluğu yakaladığını söyledi ....


  ESKİYE İNAT MUTLULUK POZU!
  < Konu Resmi..>

  'AŞK-I MEMNU' DİZİSİNİN PEYKER'İ NUR AYSAN, BİR YILDIR EVLİ OLDUĞU MURAT AYSAN VE KOCASININ İLK EŞİNDEN OLAN ÇOCUKLARIYLA ESKİDE YAŞADIĞI KÖTÜ GÜNLERE İNAT MUTLULUK POZLARI VERDİ...

  Aysan çiftinin ilişkileri aslında üç yıl önce başlamıştı. Murat Aysan'ın o zamanki eşi Belda Aysan kocasının para kazanmaya başladıktan sonra mutluluğu dışarıda aradığını ve bu yüzden kendisini bir kanalda sunuculuk yapan Nur Fettahoğlu (kızlık soyadı) ile aldattığını iddia etmişti ve boşanma davası açmıştı. Murat Aysan ilk eşinden eşinden ayrıldıktan sonra Nur Aysan'la geçtiğimiz yıl evlenmişti.


   
  Son düzenleme: 16 Mart 2009
 2. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  Cevap: Peyker Çok Mutlu
  hakkında çıkar dedikodulara Nur Aysan bunlara yanıt verdi......


  'YUVA YIKMADIM!'
  < Konu Resmi..>

  'AŞK-I MEMNU' DİZİSİNDE, İKİ GÜZEL KIZ KARDEŞTEN PEYKER'İ CANLANDIRAN NUR AYSAN, OYUNCULUK MACERASINI, BORSACI EŞİ MURAT AYSAN'LA TANIŞMA HİKAYESİNİ VE EVLİLİĞİNİ COSMOPOLİTAN DERGİSİNE ANLATTI...

  Borsacı eşi Murat Aysan'ın, ilişkilerinin ortaya çıktığı dönemde evli olması nedeniyle 'yuva yıkan kadın' olarak suçlanan oyuncu Nur Aysan: Bana o gözle bakanlara 'Kimseyi ayırmadım, suçsuzum' diye bağırmak istiyorum' dedi.

  Bir yıllık evli olan oyuncu, tanıştığı dönemde eşinin evli olması nedeniyle basında çıkan 'yuva yıktı' haberleri karşısında sessiz kaldığını söyledi ve ekledi: 'Çünkü eşimin, ilk eşinden olan oğlu Doruk'un etkilenmesini hiç istemedim...'

  MODA OKUYORUM

  'Aşk-ı Memnu'nun çekimleri yüzünden kendinize vakit ayırabiliyor musunuz?

  Aslında çekimler o kadar yoğun değil. Benim rolüm diğerlerine göre daha az olduğu için dört günde işim bitiyor. Zamanım olmamasının asıl sebebi Haliç Üniversitesi'nde Moda Tasarım bölümünde okuyor olmam.

  Ekonomi spikerliği yapıyordunuz bir dönem. Moda tasarımı okumak nereden çıktı?

  Daha önce üniversiteyi yarım bırakmıştım. SkyTurk'te ekonomi spikerliği yaparken, eşimin ısrarlarıyla üniversite sınavına tekrar girdim. Kazanınca spikerliği bırakıp okula başladım. Seçtiğim bölümü sorarsanız, annemden kalan bir heves diyebilirim. Annem de modacıydı ama evlendikten sonra mesleğini yapamamıştı.

  BENİ EŞİM KEŞFETTİ

  Peki ya oyunculuğa başlamanız nasıl oldu?

  Okulla birlikte bir iş daha yapacak vaktim vardı. Eşime 'Çalışmadan olmayacak, ne yapabilirim?' dedim. O da beni arkadaşı Esra Akkaya'nın cast ajansına götürdü. Oyunculuk başta bir hobiydi benim için ama zamanla çok sevdim. Daha sonra bu konuda eğitim almaya başladım.

  Eşiniz sizi neden oyunculuğa yönlendirdi?

  Esnek saatleri nedeniyle okulla beraber yürüyebilecek bir işti. Yeteneğim olduğuna da inanıyordu.

  Okul bittikten sonra size mesleğiniz sorulunca ne diyeceksiniz? Hepsiyim! Spiker değilim artık, onu söylemeyeceğim. Şu anda oyuncuyum, okul bitince oyuncu ve modacı olacağım.

  Eşinizle tanışma hikayenizi anlatır mısınız?

  Ekonomi spikerliği yaparken, İMKB binasından yayın yapıyorduk. O şekilde tanıştık. Onu gördüğümde 'Allah'ım ne harika bir şey böyle!' demiştim. Ama bu etkilenme sadece düşünce olarak kaldı. Uzun süre arkadaş kaldık.

  O dönem eşiniz evli miydi?

  Evet ama boşanma aşamasındaydı. Benim de o dönem sıkıntılı giden bir ilişkim vardı ama hep 'düzeltirim' diyordum. O dönemlerde arkadaş olup birbirimize destek olduk.

  İlk itiraf kimden geldi?

  Ondan! Şöyle ki; ben erkek arkadaşımdan ayrıldıktan sonra uzun süre hayatıma hiç kimseyi sokamadım. Murat bu duruma üzülüp bana; 'Nereye kadar yalnız kalacaksın, bak seninle ilgilenen birçok erkek var, neden denemiyorsun?' diyordu. Arkadaşız ya... Ben de onu dinleyip birkaç kişiyle buluştum. Hiçbir şey olmadı tabii. Murat sonra 'Ben ne yaptım ya!' demiş kendi kendine. Bu durum onun bana olan hislerini anlamasını sağlamış.

  O sırada eşiniz boşanmış mıydı?

  Evet, tabii.

  Basında sizi yuva yıkmakla suçlayan haberler çıkmıştı. Neden kendinizi savunmadınız ve sessiz kaldınız?

  Verecek cevaplarım vardı ama veremezdim... Çünkü arada yıpranmasından çok korktuğum, benim için çok önemli olan bir çocuk var; Doruk. Eşimin ilk eşinden olan oğlu. Dolayısıyla bu acı verici suçlamayla tek başıma savaşıyorum. Üzüntümü içime atıyorum ve kimseye mal etmemeyi tercih ediyorum. Ama insanların bana soru işaretleriyle baktıklarını gördüğümde içimden 'Kimseyi ayırmadım, yuva yıkmadım' diye bağırmak geliyor.

  EŞİMİN İLK TEKLİFİNİ MAHVETTİM!

  Eşiniz size çok sürpriz yapar mı?

  Evet ama o sürprizleri hep mahvederim! Evlenme teklifini anlatayım. Bir gün The Plaza Otel'e Erol Evgin'i dinlemeye gittik. Erol Evgin 'Bu şarkıdan sonra bir evlenme teklifi bekliyorum!' diye anons yaptı. Ben de Murat'ın bana evlenme teklif edeceğini anladım. Heyecanlanıp tuvalete kaçtım!

  Gerçek evlenme teklifi nasıl oldu?

  Ritz Carlton'a müzik dinlemeye gittik. Programdan sonra Murat beni asansöre bindirdi ve gözlerimi kapattı. Gözlerimi açtığımda yukarı çıkmıştık. Bir odaya mumlardan yol yapmış, odayı çiçeklerle doldurmuştu. Eşime daha önce 'Bana siyah gül getiren erkeğin teklifini kabul ederim' demiştim. Baktım siyah gül ve üzerinde 'Benimle evlenir misin?' yazan bir yüzük kutusu! Tam o anda içeri gitar çalan bir çocuk girdi. Muhteşemdi.

  ARAMIZDA DİZİDEKİ GİBİ EVLİLİK SÖZLEŞMESİ YOK!

  Eşinizin yatırımdaki uzmanlığını sizinle de bağdaştırabilir miyiz? Güzel ve yetenekli bir kadınsınız. Siz de onun yatırımlarından biri misiniz?

  Bana yatırım gözüyle baktığını sanmam. Ama yetenekleri tahlil etmek konusunda iyidir. 'Burası değerlenecek' dediği arsalar gerçekten birkaç yıl sonra değerini katlıyor. Bana da oyunculuk konusunda yatırım yapmış olabilir ama yatırım gözüyle bakmış mıdır bilmiyorum. (gülüyor)

  1 yıllık evlisiniz. Gerçek evliliğin dizide yaşadığınız evlilikten ne farkı var?

  Evlilik doğru kişiyle olduğu zaman güzel. Dizidekinden en büyük farkı; arada evlilik sözleşmesi olmaması! Ailelerin istememesi gibi bir durum da yok! Ama şöyle bir benzerlik var; ben dizide eşimi çok seviyorum, o da beni çok seviyor. Gerçek hayattaki eşim de benim için en doğru kişi.
   
 3. cadi_91

  cadi_91 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.214
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
  mutlu olsun ne güzel
   
 4. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  ne güzel yaaa :D:D
   
Peyker Çok Mutlu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. En çok mutlu eden yiyecekler

  En çok mutlu eden yiyecekler

  Bu yiyecekler mutlu ya da mutsuzluğumuzu belirliyor. ABD'nin Chicago eyaletinde American Dietetic Association toplantısında insanı mutlu eden yiyecekler ele alındı. Çalışmaları hakkında bilgi veren Dr. David Vanata, 240 yetişkine 62 yiyecek vererek hangisinin onları daha mutlu ettiğini sorduklarını belirtti. Genel olarak bakıldığında mutlu ve memnun eden, rahatlatan üç yiyeceğin öne...
 2. Çalışan kadın çok daha mutlu

  Çalışan kadın çok daha mutlu

  Atatürk Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu Halk Sağlığı Hemşireliği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Behice Erci, ev kadınlarının, çalışan kadınlara oranla evliliklerinden daha az memnun olduklarını söyledi. Doç. Dr. Erci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kız çocuklarının eğitiminin önemine dikkati çekerek, ebeveynlerin, özellikle kız çocuklarının geleceğini düşünerek en iyi...
 3. Tatiana Tsikeviç çok mutlu

  Tatiana Tsikeviç çok mutlu

  tatiana tsikevic tatyana tsikevic bir süre önce Türk Vatandaşı olan ve daha sonra islam dinini seçen Tatiana Tsikeviç kendisi ile gurur duyuyor...... 23 OCAK 2009'DA YENİDEN DOĞDUM KÜÇÜK BİR KIZKEN RÜYASINDA HEP CAMİLERİ GÖRDÜĞÜNÜ SÖYLEYEN GÜZEL MANKEN TATİANA TSİKEVİÇ, İSLAMİYET SAYESİNDE HUZURU BULDUĞUNU SÖYLEDİ. '23 OCAK'TA DOLMABAHÇE CAMİSİ'NDE YENİDEN DOĞDUM. ELHAMDÜLİLLAH MÜSLÜMAN'IM'...
 4. çok mutluyum :)

  çok mutluyum :)

  çok mutluyum...hayatta olduguma sevdıklerımle vakıt gecırmekten,dünyanın bütün güzellıklerını görebıldıgıme şükürler olsun :nazar:
 5. Yaşasınn ÇOK MUTLUYUM..

  Yaşasınn ÇOK MUTLUYUM..

  Arkadaşlar çantalarımı satamadığım için kendi çapımda sorunum vardı hatırlarsanız. sonunda düşündük taşındık veeee site yaptırmaya karar verdik.İlk sizlerle paylaşmayı istedim.Yaşasın benimde sitem olcak.tabi çok kapsamlı bişey olmıycak ama şeker bişey olacağı kesinn...çok mutluyum.:dp8::dp8::dp8::dp8::dp8::dp8::dp8::dp8::dp8::dp8::dp8:YAŞASIN YAŞASIN YAŞASIN

Sayfayı Paylaş