Philips Celino ofis aydınlatması

M

Misafir

Forum Okuru
Philips Celino ofis aydınlatması
Philips Celino ofis aydınlatması
ayd0166.jpg
Aydınlatma sektöründe tüm segmentlerde lider konumda olan ve komple aydınlatma çözümleri sunan Philips Aydınlatma, gelişmiş teknolojisiyle ofis aydınlatmasında kullanılmak üzere Celino armatürlerini geliştirdi. Philips Celino, maksimum performans ve görsel konfor sağlamanın yanı sıra minyatür tasarımı nedeniyle de dekoratif bir aydınlatma çözümü sunuyor.

Philips Celino armatürün dekoratif tasarımı özellikle ofis aydınlatmasında mimarlar için ideal bir seçenek oluşturuyor. Sıva üstü, gömme, sarkıt, duvara monte gibi birçok kullanım alanı sunan Celino, ofislerdeki iyi performans sağlayan aydınlatma ihtiyacını dekoratif bir biçimde karşılıyor.

Philips Celino armatürün mimar ve iç mimarlar için tasarlanan kompakt yapısı birden çok armatürün sıralı yerleşimine olanak tanıyor. Kolay kullanımı nedeniyle bireysel ya da sıralı aydınlatma için uygun olan Philips Celino, yüksek ışık verimliliği sayesinde de ofis çalışanlarının performanslarını arttırıyor.

Ofis aydınlatma normu EN-12464-1 ile uyumlu olan Philips Celino armatür ile çalışanın masasındaki özel bir bölgeyi aydınlatması da mümkün oluyor. Philips’in yeni alüminyum mikro optik reflektörleri kullanılarak en iyi görsel konfor ve verimlilik sağlayan Philips Celino armatür, yüksek performanslı aydınlatmayı dekoratif tasarımıyla birleştiriyor.
 

Benzer İçerikler

Üst