1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Philips Celino ofis aydınlatması

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Philips Celino ofis aydınlatması Aydınlatma sektöründe tüm segmentlerde lider konumda olan ve komple aydınlatma çözümleri sunan Philips Aydınlatma, gelişmiş teknolojisiyle ofis aydınlatmasında kullanılmak üzere Celino armatürlerini geliştirdi. Philips Celino, maksimum performans ve görsel konfor sağlamanın yanı sıra minyatür tasarımı nedeniyle de dekoratif bir aydınlatma çözümü sunuyor.

  Philips Celino armatürün dekoratif tasarımı özellikle ofis aydınlatmasında mimarlar için ideal bir seçenek oluşturuyor. Sıva üstü, gömme, sarkıt, duvara monte gibi birçok kullanım alanı sunan Celino, ofislerdeki iyi performans sağlayan aydınlatma ihtiyacını dekoratif bir biçimde karşılıyor.

  Philips Celino armatürün mimar ve iç mimarlar için tasarlanan kompakt yapısı birden çok armatürün sıralı yerleşimine olanak tanıyor. Kolay kullanımı nedeniyle bireysel ya da sıralı aydınlatma için uygun olan Philips Celino, yüksek ışık verimliliği sayesinde de ofis çalışanlarının performanslarını arttırıyor.

  Ofis aydınlatma normu EN-12464-1 ile uyumlu olan Philips Celino armatür ile çalışanın masasındaki özel bir bölgeyi aydınlatması da mümkün oluyor. Philips’in yeni alüminyum mikro optik reflektörleri kullanılarak en iyi görsel konfor ve verimlilik sağlayan Philips Celino armatür, yüksek performanslı aydınlatmayı dekoratif tasarımıyla birleştiriyor.


   
Philips Celino ofis aydınlatması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Güneş enerjili bahçe aydınlatması

  Güneş enerjili bahçe aydınlatması

  Güneş enerjili bahçe aydınlatması Yolları ve merdivenleri aydınlatması ve güvenliği için üretilmiştir. Sadece iki saatlik güneş şarjı bütün gece boyunca yanmasını sağlayacaktır. Gündüzleri şarj olup, geceleri otomatik yanar. Kablolama gerektirmez. Toprağa saplama kazıkları, çite veya duvara monte aparatları içindedir. Özellikleri Kablolama gerektirmez. Güvenlik amacıyla...
 2. Gerard Philips

  Gerard Philips

  Gerard Philips (1858 - 1942) Hollandalı mühendis Philips 1891'de kurduğu ampul fabrikasını, bunu izleyen 31 yıl içinde Avrupa'nın piyasa lideri haline getirdi. Dünya çapında genişleyen şirketinin önemli bir elektronik kuruluş olmasını sağladı. Philips Zaltbommel'de hem bankacı hem de kahve ve tütün tüccarı olan bir babanın oğlu olarak doğdu. Liseyi bitirdikten sonra Delft Teknik...
 3. Ofis

  Ofis

  Rüyasında ofis görmek Sevgilinize göz koyan birilerinin olabileceğine işarettir. Rüyasında ofis görmek Sevgilinize göz koyan birilerinin olabileceğine işarettir. Sevgilinizi elinizden almaya çalışan birileri olabilir. Dikkat edin. Sevgilinizi elinizden almaya çalışan birileri olabilir. Dikkat edin.Sevgilinizi elinizden almaya çalışan birileri olabilir. Dikkat edin.
 4. Philips Lumea hakkında bilgi

  Philips Lumea hakkında bilgi

  Vücut temizliği bayanlar için oldukça önemlidir. Vücudunuzda uzun süre etki gösterecek pürüzsüz görünümlere ihtiyaç duyuyorsanız hassas ışık atımlı epilasyon cihazından faydalanmayı deneyebilirsiniz. Tüylerinizde her kullanım ardından azaltıcı etkisini %90’larda kanıtlayabilen Philips Lumea sizin seçiminiz olabilecek harika tasarımlı bir üründür. Tüy azaltıcı formülü ile tüylerde etkili bir...

Sayfayı Paylaş