1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Photoshop Şaheserleri !

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Photoshop Şaheserleri !

çok güzeellerr yaa :D emeğine sağlık canım

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48
    Ce: Photoshop Şaheserleri !

karpuza bayıldım emeğine sağlık canım çok hoşlar

Photoshop Şaheserleri ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balkabağından Şaheser Yaratmak

Balkabağından Şaheser Yaratmak

Herşey güzelde sakallı çocuk ne iş onu anlamadım :D
  2. Tasarım şaheseri İstanbul

Tasarım şaheseri İstanbul

Tasarim Sahaseri :ISTANBUL Yilmaz Ozdil Hurriyet 08-09-2007 Olimpiyati yok. Olimpiyat Stadi var. 3 kilometreyi 3 saatte gidersin... Formula pisti var. Baraja ev yapiyorlar. Cesmelerden deniz suyu akiyor. Misir Carsisi'nda misir bulamazsin. Manifaturacilar Carsisi'nda plak satiliyor. Sahaflarda, hali var. Kapalicarsi, turistlerin carsiya ciktigi gun, kapali....
  3. photoshop kuramıyorum

photoshop kuramıyorum

merhaba arkadaşlar ben bir photoshop brogramı indirmek istedim cs2-cs3 indirdim ama ne yazıkki kuramadım bana nasıl yardımcı olabilirsiniz acabaa. yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkürler.

Sayfayı Paylaş