Photoshop'da Resimi Duvara Geçirmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Duvardaki Resim

Cengiz Kurtoğlu - Duvardaki Resim

Duvardaki resminle avunur gönlüm Daha dün yanımdaydın şimdi nerdesin Ne çabuk unutuldu nerde o sözün Belli ki dönülmeyen uzak yerdesin Ne güzelde duruyor resmin duvarda Sanki bana gel diyor çok uzaklarda Soruyorum seni ben bütün kuşlara Belli ki dönülmeyen uzak yerdesin Bu dünyada beni en mutlu sen ettin Mutluluk ikimizin diye beklettin Ağlamaklı bir günde beni terk ettin Belli ki dönülmeyen...
  2. Duvara yapılış resim örneği

Duvara yapılış resim örneği

duvar dekorasyonu Resimli duvar örnekleri bu duvara bayıldım. Bu resimli duvar örneğini yapabilecek biri olsa çocuk odasına yapmasını isterdim. Yada 3D resim yapma teknikleri ile 3D resimler duvarımızı süslese sizcede harika olmaz mı meleklerim?
  3. Duvara resim asmak günahmıdır?

Duvara resim asmak günahmıdır?

Sual: Babamızın ve hocamızın resimlerini duvara asmak uygun mudur? CEVAP Uygun değildir. Üç zararı vardır: Birincisi, insan ve hayvan resmini, belden yukarı asmak haramdır. Bitki ve cansızların resmini asmakta mahzur yoktur. İkincisi, canlı resmi bulunan odaya rahmet melekleri girmez. Resimli gazete bile bulunsa girmez. Gazeteyi okuduktan sonra kapalı bir yere koymalıdır! Her türlü resmi...

Sayfayı Paylaş