Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

photoshopla saç kesimi

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aslanbaşı saç modeli aslan başı saç modeli aslan başı kesimi aslanbaş kesimi
    Eğer çalışmalarınızda saç yada püsküllü bir kıyafet gibi kesilmesi çok zor nesnelerle çalışmak durumundaysanız bu ders tam size göre.

Alıntıdır.

photoshopla saç kesimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Kesimi!!!!

Saç Kesimi!!!!

perçem kesimi perçemli saç kesimleri perçem kesimleri saç kesimi video Aynı konunun 3 versiyonu... 1- Kadin/Erkek 2- Kadin/Kadin 3- Erkek/Erkek 1.Versiyon Kadin / Erkek: Bir erkegin hayati nasil karartilir? Kadin: Saçimi kestireyim mi? Erkek: Olur. Kadin: Ama kiyamiyorum. Erkek: Öyleyse kestirme. Kadin: Canim degisiklik istiyor... Erkek: O halde kestir. Kadin: Bana akil vermeyi...
  2. farklı saç kesim çeşitleri

farklı saç kesim çeşitleri

saç kesim isimleri saç kesim çeşitleri omuzlarda modelleri omuzda kesimleri adları Saçı daha iyi gösteren belli saç kesimleri vardır ama önce iyi saçın ne olduğunu anlamak gerekir, çünkü bilinenin aksine iyi saçın ince olması şart değildir. “İyi”, bir saç telinin çapına işaret eder. Bu yüzden, çok olan iyi saçlara sahip olabilirsiniz, çünkü bir santimetre kare''de birçok saç teliniz olabilir....
  3. cocuklarınızın saç kesimi ..

cocuklarınızın saç kesimi ..

Ewet melişler aranızda anne olanlarınız mutlaka vardır ve çocuklarınızı ilk berber yada kuaföre götürdüğünüz günü hatırlıyorsunuzdur . onlar bundan çok korkar bırkaç kız cocuklarımız harıci onlar şimdiden bellidir zaten süslü olacakları :) ..ve sizden ilk saç kesimleri hakkında bişeler karalamanızı rica ediyorum .. bakalım küçük afacanlar korktularmı yoksa hoşlarınamı gitti?...:meri: laf...
  4. Saç Kesimi Yardım !!

Saç Kesimi Yardım !!

Kızlar saçımı kestirmek istiyorum. İnce telli belime kadar uzanan saçlarım var.Yüzüm oval ve biraz küçük, kemikli bir burnum var.Burnumu geri planda bırakıcak ve yüzüme yakışıcak saç modelleri önerirseniz sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum.
  5. okulda Saç kesimi

okulda Saç kesimi

bizim okulda kurallar çok sıkı hocalr uzun saça asla tahammul edmyolardi bi kersinde okula yeni bi çocuk gelmisti bunun eski ookulnde böle sorun yokmus bu bi geldi upuzun saçlar kulaklara kadar küpe falan herkes waaww oldu sonr sinifimizin inegi akifi musa hoca ile biseylre knusurken gördüm derken ne oldugunu anlamadigimizz bi sekilde musa hocayi en bi hayvani sekilde zincirinden bosanmis...

Sayfayı Paylaş