Photoshopta Tırnak Uzatma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tırnak

Tırnak

rüyada ayak tırnağı görmek rüyada ayak tırnağını kesmek tırnağı kesmek tırnak başkasının tırnağını Kişinin güç ve kuvvetine, düşmana galip gelmeye; Uzun tırnak mesleği gereği olursa rızka, diğerleri için ayıp ve kusura, sünneti terk etmeye, Tırnak kesmek sünnete uymaya yahut borç vermeye, Uzun ve güzel tırnak mala, elbiseye, ziyada güç ve kuvvete, Tırrnağın yok olması güç ve iktidardan düşmeye...
  2. Göksel - Uzatmalarda

Göksel - Uzatmalarda

Bu aşka veda etmenin vakti çoktan gelmişti Bana kalırsa senin için de hersey daha önce bitmişti, Uzatmalarda gözyaşı pişmanlık ihanet Berabereyiz ben gidemem sen beni terket Kara kaplı deftere yazdık Bir sen bir ben intikam aldık Tutku öfke alışkanlık Ve senle ben düğümlenip karıştık Sen öyleyken kendi çemberinde beni, Anlaman imkansız ve tabi ben dışardan bakınca hani, Her zaman kararsız...
  3. Yardım Tırnak uzatmanın yolları

Yardım Tırnak uzatmanın yolları

Kızlar tırnaklarım bir türlü uzamıyor. Sağlıklı ve iyi bir şekilde tırnaklarımı nasıl uzatabilirim bunun için kür vs var mı neler kullanıyorsunuz iyi tırnak uzaması için. Benimkisi az bişi uzuyor kırılıyor bunu nası düzgün şekilde uzatırım tırnaklarımı nasıl sağlıklı ve dengeli olarak uzatabilirim kırılmadan.

Sayfayı Paylaş